Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a nyeregről vélemények,...

Erről a nyeregről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Jó, rossz, tapasztalat, megéri az árát? stb.


2012. dec. 25. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nyerget nem éri meg megvenni. 30-40 körül már lehet találni jó állapotú minőségi használt nyerget, ne adj ki pénzt egy ilyen tákolmányra.
2012. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megint csak egyet kell értenem az első válaszolóval...Ezek nem érnek sok mindent, inkább vegyél használtan, ennyiért már elég jó minőséget is ki lehet fogni.
2012. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha anyagilag nem engedhet meg magának drágább nyerget akkor miért ne vegye meg? Sajnos nem mindenkinél úgy van hogy "gyűjts hozzá", másra is kell a pénz, ennyi áll rendelkezésre, ennyiből tud gazdálkodni, ez van. Az ilyen árkategóriás nyergek közül nekem ez elég igényesnek néz ki, nekem tetszik. :) Arra viszont számítani kell hogy ez feltehetően nem lesz egy 20-30 évig kitartó nyereg, 5-6 év múlva már gondolkodni lehet a lecserélésén az állapota miatt.

Ezzel ellenben szerintem ha neked tetszik, és árban ilyen nyerget keresel akkor bátran vedd meg. :)

2012. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Árban pont ugyan ennyiért talál már használtan sokkal jobbat, amit nem kell 5 év múlva kidobnia :) Ha nem túl gazdag, akkor pont jobban jár ey minőségi, ám olcsó használtal, mint egy kevésbé tartós újjal.
2012. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy használt nyereg az egy használt nyereg, amit tömetni kell, varratni, vagy esetleg ki is van ülve... Nem tudom, nekem ez a vegyél használtan jó minőségűt... ugyanazt az összeget rákölti. Én vennék egy ilyet és közben lehet kéregetni drágábbra, szülinap, karácsony, névnap....
2012. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért vegyen egy ilyen ócskaságot, hogy aztán pár év múlva vennie kelljen egy újabbat? Nem sok értelme van. Arról nem is beszélve, hogy lóra elvből nem rakok műbőrt akkor se ha ingyen van.
2012. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem ócskaság, hanem egy olcsóbb kategóriás hobbinyereg. Valóban nem alkalmas arra, hogy versenyezzen vele, de arra igen, hogy hetente kétszer lovagoljon.

Szerintem az sem jobb, hogy előtted kiülték és elkoptatták.

2012. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor már rég nagy baj van ha a lóra teszed és nem a nyeregalátétre! Ha megfelelően a nyereg alá van párnázva akkor semmi baja nem lesz a lónak.


"Kéregessen szülinapra, karácsonyra, stb." -> Jó vicc, és mi van ha 30 éves családanya akinek a lovazás mellett még el kell látnia 2-3 gyereket, nem minden lovas tizenéves kislányocska akit ajándékkal halmoznak el karácsonykor. :)

2012. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nem azt kell mondani, hogy anya kéne egy 20-as nyeregre, nagyi tőled meg 15..... ez tök evidens. De akkor nincsen lehetőség? Vagy megveszi olcsón a használtat, vagy olcsón a sz*rt, ami sehogy sem jó... szóval akkor nincsen megoldás? Mert a pénz mindig jól jön másra? Had tegyem hozzá, hogy engem írtál le, 30 éves vagyok és családanya, és nekem is vannak rokonaim, akik adnak ajándékot, de mivel jól jön másra, borítékot, én tudom mi kell nekem. Nem 20-30 ezreket adnak, 4-5 amennyi van, amennyi elmenne ajándékra.... szerintem érted.
2012. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem éri meg, szerintem is többre mész, ha ennyiből használt márkás nyerget veszel. tapasztalat. és lehet, hogy azt kopottan veszed, de 1 év múlva ugyanolyan kopott lesz, nem pedig kukába való, törött vázas, leszakadt nyeregszárnyú szemét. ennyiért olyan nyerget lehet venni, ami annak idején 300.000 ft volt, ami pedig 50 évre szól, nem 2-re, mint ezek.
2012. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!