Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lendület lovas iskola vélemény?

Lendület lovas iskola vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a Lendület és a Szabó&Sáli a legjobb! Igényes és nagyon jó az oktatás és a lovak is! Mondjuk az Sz&S-ben 150cm a legmagasabb ló. ( ez pónilovasiskola) de Sáli Gáboré is hihetetlen jó! De ez nem budapesti tuttommal... Gábor connemarái vannak többnyire nagyon szigorú de tőle kerülnek ki az eggyik legjobb lovasok. Szabó Miklós ( pónilovasiskolás) : kedves a lovai tökéletesek, nagyon jó az edzésterve! Lendület: Borbála és Vera: tűz és víz :D Bori szigorú Vera kedves vajszívű! LOVAIK NAGYON JÓK!
2013. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm árat tudnál nekem mondani 1 órás edzés kb mennyi mert nem találtam kiírva
2013. jan. 5. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Lendület árak itt: [link]

Nem olcsó, de ilyen minőséget ilyen közel nem nagyon találsz:)

2013. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt szeretném kérdezni, lehet ott ugrani iskolalóval 130 cm -ert legalább? :)
2014. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos már kések, de azért elmondom, hogy ugrathatsz, de ahhoz hibátlanul kell lovagolnod. Szerintem az 1m a legnagyobb.
2015. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!