Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elhozzam a cuccaim?

Elhozzam a cuccaim?

Figyelt kérdés
Volt egy lovam egy helyen é vettem neki kötőféket, kantárt, nyeregalátétet, ínvédőket. És már nincs meg a ló, de a cuccaimat használják. És én igazából egy kcsit sajnálom, és szívem szerint elhoznám, de azzal jönnek, hogy mire használom itthon. De félek, h elhasználódik, mert ezek nem voltak olyan olcsó cuccok, és lesz még lovam, amire használnám.
2012. dec. 28. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha fáj a szived érte, akkor mindenképpen. Te vetted, te pénzed volt.:)
2012. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd el. A tiéd, még ha mások használják is. És szinte biztos, hogy nem fognak úgy vigyázni rá mint a sajátjukra. Akkor meg főleg hozd el, ha lesz másik lovad. Ha mégse lenne, akkor is el tudod adni. Az is lehet, hogy az új lóra nem lesz jó, de akkor szintén el tudod adni. És akár még emlék is lehet a lovadról, ha megtartod.
2012. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mit mondjak miért hozom el? Az izzasztót is elhozzam? Még így is otthagynék egy vezetőszárat, meg egy kötőféket. Csak attól félek, hogy a szememre hánynák, meg nincs ott annyi pénz, hogy vegyenek egy új kantárt. Bár más lóét is tudják használni, ez eddig is így volt. Ti elhoznátok? Mit mondanátok miért?
2012. dec. 28. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
elhoznám. ha rákérdeznének hogy miért, megmondanám neki, hogy ne kérdezősködjön, az én cuccom, azt csinálok vele amit akarok. semmi köze nincsen hozzá, hogy mit csinálsz vele.
2012. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hozd el, csak most ki mielőtt elrakod, és úgy rakd el, h se egér, se moly ne egye meg...
2012. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hozd el mert csak szét fogják cseszni. Az a tied, nem közös használatra vetted. szépen kijelölsz otthon ezeknek a cuccoknak egy részt és kész, enni nem kér. Izzasztót szépen kimosod, kantárt is és más bőröket szépen ápolod és ha lesz megint lovad, akkor megint használod őket.

Amit én vettem drága pénzért nem fogom otthagyni másoknak, mert nem fognak rá úgy vigyázni. Mondani nem kell semmit, csak szépen összeszeded őket és elhozod :)

2012. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ami a tied, az a tied. Ha el akarod hozni őket, akkor nem kell engedélyt kérned rá. Ráadásul ezek nem olcsó dolgok, mint mondjuk a pucoló cuccok. Én a legjobb barátnőmnek sem adom csak úgy oda a dolgaimat - ha használni akarja akkor kérje kölcsön és adja vissza vagy vegye meg (persze baráti áron) - és ezzel neki sincs semmi baja, mert ugye én is el szoktam kérni néha az ő cuccait. Ez így működik, semmi okod nincs a lelkiismeretfurdalásra.
2012. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy a saját cuccaiddal amit a saját pénzecskédből vettél mit csinálsz,valójában senkinek semmi köze.

Igazából nekik kellene fizetni neked hogy használhatják :))

Hozd el,ne agyalj sokáig,mert ha valamelyik elszakad,senki nem fog oda állni hogy "én voltam". ;) tapasztalat.BUÉK.

2012. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a te cuccod, nem értem, hogy mi jogon veszik el mások. Mi az, hogy mire használnád itthon? Pont az, hogy nem használod, így megóvod és ha majd kell akkor előveszed jó állapotban. Kell nekik? Vegyék meg! Fogd meg és hozd el.


Én már azon kiakadtam, hogy a kötőfékemet valaki elvette a szekrényemből mert nem talált másikat. A vicces az, hogy a sajátjába tette vissza. Már zár van a szekrényemen. Nem azért mert, nem vesztünk össze, de más ne nyúljon az én cuccaimhoz csak mert úgy kényelmes neki.

2012. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem értem, miért tartoznál másnak magyarázattal a te cuccaid felől. A tieid, te mondod meg, hogy mi legyen velük. Megfogod összepakolod és hazaviszed. Senkinek nem tartozol magyarázattal.
2012. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!