Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vemhes kancánál vannak jellegz...

Vemhes kancánál vannak jellegzetes viselkedési formák?

Figyelt kérdés

Például hallottam ilyenről, hogy a vemhes kanca sunyít, forog ha a hasához érnek, akkor is ha előtte nem volt olyan... Van ennek valami igazság tartalma? Esetleg hasonló viselkedés változások?


Köszönöm a válaszokat


2013. jan. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A vemhesség vége felé tényleg félti a hasát..

Közvetlen ellés előtt..nézi a hasát, mászkál fel-le, le fekszik, felkel.. izzad stb.

2013. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.Petra01 válasza:

Hát amikor vemhesek tény hogy nagyon féltik a hasukat (sajnos ezt sok lótaró kihasználja :pl amikor valamit nem úgy csinál amit kellett volna akkor belérúgnak a hasába :'()

Sajnos nem is sejtik hogy ezzel akár milyen kárt is tehetnek. De vemhességük alatt az utolsó időkben hát egy kicsit furcsán fogom kifejezni magam de a a kancák teje spriccelni kezd. Én ezekről tudok :)

2013. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem minden kanca ilyen, az enyém is az, de soha nem féltette a hasát, nyugodtan hozzá érhettem bármikor
2013. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. jan. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!