Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek erre a friz lora...

Szerintetek erre a friz lora menne az invedo? Van kep is rolla. Nem nezne kki furcsan? Nincs valami nagy bokaszore es azert gondoltam.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. jan. 3. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést... az biztos, hogy rámenne az ínvédő.. :Dés mi köze a bokaszőrnek hozzá? főleg hogy nincs bokaszőr és az invédő nem jön össze nekem...
2013. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
h jol allna neki?nem mutatna hulyen?
2013. jan. 3. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos nem nézne ki hülyén, bár sose értettem, hogy ha valakinek nincs szüksége rá, minek aggatja tele a lovát ilyenekkel. ha szükséges, védeni akarod a ló lábát, azt mondom h oké. de csak azért mert jól mutat.. nem tudom. rá kell tenni, meg kell nézni.
2013. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az ínvédő elsősorban nem azért van, hogy csini legyen a ló, hanem hogy védje a lábát...
2013. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fagyott talaj, köves utak indolálttá teszik a használatát, akkor is, ha nem üti össze a lábát.
2013. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha már van 2 hollandiából hozott frízed, illene utánanézni a dolgoknak..
2013. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
minek nezzek utanna?h ki szerint h all a friznek az invedo?
2013. jan. 3. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Annak nézhetnél utána például, hogy mire való az ínvédő... nem annak, hogy hogy áll a lovon (mivel hogy minden lovon ugyan úgy áll, hacsak nem rakod fel fordítva).
2013. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg a másikra is rakhatnál, ha már ugrálsz vele :S Azok a lécek eléggé veszélyesek tudnak lenni, szerezzetek inkább rudakat. (kettétörik, felnyérsal)
2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bizony.. olyan simán belétek állhat ha eltörik... nem az lesz a legnagyobb bajod hogy hogy áll a lovadon az ínvédő.
2013. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!