Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 5. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha jól látom, akkor hosszú a csüdje, de nagyon sz*r a beállítás. Meg ahhoz képest, hogy sportló, még igen satnya szegényke, de lehet, hogy ha izmokat rápakolnak, akkor szép kis lovacska lenne, de nem tudom. Az apját láttam versenyen dolgozni, de ez nem jelent teljes garanciát, de egy jó pont a lóhoz. El kell menni, kipróbálni, és élőben megnézni a mozgását is. :)
2013. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* amikor az izmokról beszéltem, akkor a nyakára értettem leginkább
2013. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
először én is nézegettem, hogy akkor hogy van az a csüd, de hááát.... nem tudom, ezek a képek nagyon bénák, és bár lehet hogy hülye vagyok, de rövidnek látom a törzsét...
2013. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!


Igen, én is leginkább az apja miatt figyeltem fel rá..

2013. jan. 5. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a rövidnek tűnik az egész ló. Oké, csikó, de ők inkább nyurgább hatást keltenek, de ez a ló inkább tömpe. Nem tetszik.
2013. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összességében nem kelt kellemes benyomást ez a ló, talán a rövid háta, vastag torka miatt... számomra aránytalannak tűnik. Előnytelen felépítése ellenére sportban lehet eredményes, de én a magam részéről - bár nem vagyok szakértő - nem fűznék hozzá sok reményt.
2013. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Príma egy nagyon jó ló, de az anyja be sincs regisztrálva a dijugratas.hu-ra, tehát soha nem vett részt díjugrató versenyen. Emellett ránézésre max a színét örökölte az apjától...
2013. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rövidség nem baj. Az még nem okoz számára hátrányt. A lovam sportló és neki is rövid a háta, de sebaj, mert az 150-et is simán viszi nyereg alatt. Másrészt szegényke még csak 3 éves. Még csak most alakulgat, ez még nem a végleges formája. Most izmolódik, most fejlődik. A csüdje egy picit talán hosszú, de azzal semmi baj sincsen. Nem satnya egyáltalán. Nagyon szép kis ló.
2013. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!