Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nincs véletlenül közöttetek...

Nincs véletlenül közöttetek egy ménesgazda? Milyen? Érdes ennek tanulni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat aki elvégezte, egy kantárt nem tudott rendesen összerakni miután szétszedte.

Szerintem a legtöbb lovas képzés pénz- és időpazarlás, amit ott tanítanak magad is meg tudod tanulni, ráadásul hiába van végzettséged ha nincs lovak körüli munkatapasztalatod vagy nem vagy kiváló lovas, nem fogsz vele állást kapni.

2013. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ahogy néztem a szakleírást, csak annyit lehet vele csinálni, hogy a ménesbe ha kell hívod az állatorvost, belovaglót, lovászt, stb. Szóval ha konkrétan lovakkal akarsz foglalkozni, akkor nem biztos, hogy a te szakmád. Persze ha jó lovas vagy a szak elvégzése után te is lovagolhatsz be lovakat, de a szak nélkül is. Egyikkel se lenne hivatalos a dolog.
2013. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam én is rá.. nem érdemes.. nincs magyarországon annyi ménes hogy keresnének..és itt is mint sok szakmában a 'pofa' számít.. külföldön meg nem tartják nagyra ezt a végezettséget.. igazából egy lovász is meg tudja csinálni azt amit a ménesgazda.. inkább legyen egy jó szakmád.. és legyen lovad mellette.. esetleg lovásznak tudsz elhelyezkedni.. (munkát találni) de gondolom nem az életed vágya hogy ló sz*rt lapátolj.. a többi lovas munka meg mind egyforma.. a neved és a szüleid a lényeg..
2013. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az oktatás arra kiválóan megfelel, hogy nyelvtudással külföldre menjél dolgozni. Akiket én ismerek ménesgazdákat 10-ből 8-nak sikerült külföldre mennie (mondjuk ők ki is akartak menni és nem kényszerből) mert a sulinak jó kapcsolatai vannak. Jelenleg mindegyik megkeresi a havi nettó 200 ezres átlagot... (Forintra átszámolva) Nem panaszkodnak, igényes helyen vannak, és a meló is tetszik nekik.
2013. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!