Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak nekem ugrik picit furcsán...

Csak nekem ugrik picit furcsán a ló? (videó)

Figyelt kérdés
Nem fikázni akarom, minden elismerésem a lovasé, hogy nyakmadzaggal irányítja a lovát, de ez a lónak mennyire, jó? Edzőm mindig úgy mondja, hogy a szár se ne lógjon, se ne húzzak a ló szájába, de azért kicsit tartani kell, de így akkor mi van? Bunkó válaszokat nem szeretnék, köszönöm!
2013. jan. 7. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
hol a videó?
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. jan. 7. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi probléma nincs a lovaglással.Itt tuti nem rántasz bele a ló szájába :) nagyobb versenyek több furcsaságot találsz.Itt a ló elengedett,nem ismerem őket,viszont nagyon ügyesek :)
2013. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azèrt fura mert néha alámegy. Ha valaki érti mit csinál akkor tud nyakmadzaggal ugratni. Ugyanazt meg lehet csinálni mint zablával.
2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért megy alá mert valamikor nem látja a távolságot (vagy nem tudja felvenni hirtelen), de amúgy ügyes szerintem.
2013. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ügyes, de nem jó helyről ugrik el a ló, ezért tűnik furcsának.
2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért furcsa, mert nem lovagol távolságot. Nyilván elég komplikált az ütemet pusztán derékkal szabályozni.
2013. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudja úgy röviditeni- nyújtani a vágtát hogy helyes távolság jöjjön ki.. De már alapból az furcsa, hogy ügetésben lovagolja rá a lovat az első ugrásra.. Szóval sok ugrásnál kizárólag a ló érdeme, hogy helyből megugorja.

Nem semmi amit a csaj csinál, tisztelem a szabad idomítókat, de a díjugratásban kisebb pályán kéne gyakorolnia.

2013. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a lányt kár is lenne fikázni! ;) Sőt csak egy rossz szót emelni rá. Minden elismerésem az övé, mert egy csodálatos ember.

Az, hogy milyen szárkapcsolat a ló szájával részlet ha a ló már megtanult úgy ugrani lovassal, hogy önmagától tudja, hova rakni a testsúlyát. Szerintem teljesen jól ugrik. Talán néha közel kerül az akadályhoz de amúgy teljesen jó.

2013. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!