Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Epona Spanyol Lovas Iskola...

Epona Spanyol Lovas Iskola (Szár)! Valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]

Az oktatás/képzés érdekelne


2013. jan. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm oda jár.. ő szereti.. :)

Mesélt.. és őő fura.. o.O órán alszanak(jó..mi is..) a dolgozatra a válaszokat kinézhetik a könyvből, de ebben az esetben csak a pontszám felét kapják.. a gyakorlat viszont nagyon bejön.. :) és azok a lovak *-*

mondjuk nem ajánlom, hogy erre tedd fel az életed.. de te tudod. :)

2013. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen képzésre feltenném az életem is akár, de sajnos kicsúsztam az életkori határból. Most néztem az oldalt, régebben komolyabb lovastudást kértek ennél. Ha van benned szakmai elkötelezettség és alázat én mindenképpen javaslom. Ilyen referenciával a világ összes istállójának kapuja nyitva áll előtted.
2013. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 10. 19:40
 4/5 A kérdező kommentje:
nem sok ilyen lehetőség van az életben :) meg kell ragadni :)
2013. jan. 10. 19:49
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egy nagyon jó hely, én kivülről, és belülről(besegítettem)tapasztaltam egy kicsit. És IMÁDOM! Én is oda szertnék majd menni, de még túl fiatal vagyok :( Mindegy, a lényeg, hogy király hely!
2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!