Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy értessem meg a töri...

Hogy értessem meg a töri tanárommal, hogy az szürke. nem fehér?

Figyelt kérdés
[Hothy féle bevonulás]

2013. jan. 10. 15:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Miről beszélsz?

Mi volt szürke és nem fehér?

2013. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

hmmm, nagy gondod van ... akarsz jó töri jegyet év végén? igen?

akkor ne pezsegj kicsi Plusssz

2013. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
a fehér ló
2013. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Most látom!

Horthy valóban fehér lovon jött, ami szürke, azt nem szürkének nevezzük, hanem almás-deresnek.

2013. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%

Almás-deres nem létezik, az olyan, mint a kanyarfúró, egy vicc volt annak idején csak a hozzá nem értők komolyan vették.

Az almás kizárja a derest és a deres kizárja az almásat, mivel két különböző színjegy, együtt nem létezhetnek. Egy ló vagy almás vagy deres vagy valami más, de almás-deres nincs.

2013. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

5-ös én nem értek a lovakhoz és elhiszem neked, de az alábbi linken a képek szövege sok esetben hozzáértőtől származik, és szerintük van

[link]

2013. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

azért azt hittem kicsit több történelem tudásotok van.. :')

Szóval mikor Horthy anno bevonult egy "fehér" lóval.. blablabla.. (volt) barátom én is meg egy haverom is azt magyarázzuk már a kedves tanárnőnek, hogy azt nem fehérnek értjük... vmi tudományosat be kéne vinni hátha.. ^^ :D

2013. jan. 10. 16:11
 8/26 anonim ***** válasza:
utolsó, te teljesen hülye vagy XDDDD almás-deres lovak is vannak attyaa úr isten.. mióta lovagolsz? én 10éve, lovak között élek, van vizsgám ugrósból is és díjlovaglsból is. Ugróvizsgán tőlem az almás-deres lovak jellemzését kérték :) Akkor a vizsgáztató is hülye?:D
2013. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Első válaszoló mivel ez a "Lovak" téma, ugyan mi lett volna fehér??
2013. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
7-es kérdező: szerinted, ha a bevonulása óta mindenki azt mondja és mindenhol az van leírva, hogy fehér lovon vonult be, akkor te meg fogod győzni a tanárt, mert ilyen kis okos vagy? ... istenem, de utálta mindenki az én időmben (ami régen volt) az ilyen okoskodókat az osztályban
2013. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!