Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyar álllampolgárként van...

Magyar álllampolgárként van lehetőségem külföldön versenyezni bármilyen szakágban vagy csak belföldön, tehát Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne lenne?:D Rengeteg magyar lovas németország franciaország illetve dubai környékén versenyzik inkább..
2013. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+ én nyarata járok ki németországba, vesrenylovakat lovagolok. És járok velük versenyre
2013. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kimehetsz.. ;)
2013. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem érhet hátrány abból, hogy magyar vagyok?
2013. jan. 10. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Már miért érne hátrány? Nem tudom milyen szakágban versenyzel, de ahol az időeredmény számít ott teljesen tiszta a verseny, ahol pedig a bírók szubjektív véleménye ott pedig úgyis azt pontozzák fel ami nekik tetszik, nem lehet ellene mit tenni akkor sem ha az adott országból való vagy.
2013. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
díjugratás a szakág
2013. jan. 10. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:

A stílusbírálatot leszámítva a díjugratás a legkorrektebb elbírálású, hiszen az időt nem a bíró méri, hanem gép, ami nem lesz részrehajló, az akadály vagy fönnmarad, vagy leesik....

Ha magyar lovasegyesület tagjaként kívánsz indulni külföldi versenyen, ahhoz kell a lovasszövetség engedélye, ha kimégy és valahová leigazolsz, akkor nincs ilyen gond. Rengeteg magyar lovas van kinn szerte a világban, versenyeznek is.

2013. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 L_enn válasza:
Tudja valaki mi a konkrét menete? Ugyan úgy mint otthon, csak leigazolok valahova és kész mehetek?
2019. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!