Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Belegondoltatok valaha is,...

Belegondoltatok valaha is, hogy mennyire szép, izmos feneke van egy lónak?

Figyelt kérdés
Mármint csak úgy anatómiailag is milyen szép, izmos, jól kinéző, domború, kerek is valójában egy lónak a hátsó fele. :D. Figyeljétek csak meg!:)

#szép #ló #vonzalom #fenék #izgatottság #domború #hátsó fele #magasságos.
2013. jan. 10. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lófétis..:D
2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, az enyém is pont ilyen, és pont ekkora :)
2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joshy Ca$h ***** válasza:
57%
Nagypapámnak is van egy lova, igaz nem versenyló de bemutathatlak neki:)
2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem fettis. Ez egy megymagyarázhatatan gyönyörködés. Nem szükséges a találka megbeszélése. xD Ezen csak elgondolkodni kell. (Nem dugnám meg, ne értsetek féreÖ
2013. jan. 10. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak lovak akikről ezt nem mondhatod el xDD Amm ja. :D Nekem az egyik kedvenc részem a lovamban a fara :D
2013. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe,nekem is a fara tetszik a legjobban!Szeretem paskolgatni a tomporát.Nő vagyok és a lovam kanca...:) akkor beteg vagyok?Nem vagyok az,csak a lovaknak van egy olyan megjelenése,ami jót tesz az ember szemének és lelkének..
2013. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!