Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy öltöztök fel télen a...

Ti hogy öltöztök fel télen a lovagláshoz?

Figyelt kérdés
Milyen rétegesen? :) hnap megyek ki lovagolni, nem fedettben leszünk, ti hogyan öltözködtök? :)
2013. jan. 11. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem viszem túlzásba, telibőrös lovaglógatya, egy garbó, egy pulcsi, kabát, kesztyű, kobak
2013. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van téli vastag lovaglógatyám de azt nem szeretem annyira. Nem érzem benne annyira a lovat. Én vastag harisnyát meg vastagabb anyagból készült gatyát veszek fel. 2 vastagabb pólót szoktam felvenni, van egy ujjatlanom, aminek jó nagy nyaka van és még erre 1 v 2 pulcsit meg még mellényt :D A sok pólót azért szeretem, mert az nagy hidegben is jobb szerintem mint a sok pulcsi. Ha itthon lovagolok akkor sapkát, ha máshol akkor kobakot veszek még fel. Sima lovaglócipőm van, nem téli, általában 2 zokni, egyik hosszúszárú, plussz még ugye a harisnya. Cérnakesztyűvel szoktam lovagolni, mert a vastag kesztyűt szintén nem szeretem. Ha úgy van beléptetés után vegyél le magadról valamit. Ha nagyon hideg va kabátot is veszek fel, de azt már lópucoláskor le kell vennem. Ha mindent jól csinálsz nem fogsz fázni :D
2013. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Hááát én általában ilyen bor miniszoknyat szoktam,alá talán ilyen kis fekete harisnya,valami strasszos póló,hogy messziről is észrevegyenek,meg még van egy lái váttön-ös kis táskám amit nagyon kis cuki, na azt moinidg mgamra viszem,meg pár ékszer, dollárlánc,mindegy csak arany legyen a lovak odavannak érte!!!puxi
2013. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindenből kettőt veszek: két zokni, nadrág alá harisnya, két pulcsi, sapka, sál, kesztyű. Persze már az istállóban lekerül a kabát és sokszor lovaglásra sem kerül vissza, szóval inkább úgy öltözz hogy adott esetben le kelljen venni dolgokat, de ne fázz.
2013. jan. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezen a télen lovazáshoz még nem vettem fel kabátot.

Kb. 3 pulcsi és egy mellény még a leghidegebbekben is elég volt eddig, no meg természetesen vastag sapka, sál, és akár 2 kesztyű.

Alulra egy lovaglónadrág, alá cicanadrág, vastag térdzokni és lovaglóbakancs.

2013. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

harisnya/ cicanadrág arra rá a lovaglónadrágot, térdzokni, lovaglócsizma, póló, sima pulcsi, cipzáros pulcsi, lovagló kabát.

Mondjuk egy nadrágom van az istállóban is..(van hogy kint vagyok reggel 8-tól pl.: mostig..)azt felveszem..ha fázok..

14/l

2013. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Belül szőrös lovascipő, lábszárvédő (télen-nyáron azt hordom), vastag térdzokni, téli (tényleg téli) lovasgatya. Felülre hosszú ujjú, fölé egy szűkebb majd egy bővebb rövid ujjú, majd vékonyabb, testhezállóbb és egy vastagabb, kicsit bővebb pulcsi majd egy széldzseki. Vagy a második pulcsi és a dzseki helyett télikabát. Attól függ igazából, milyen idő van, mennyire van hideg, fúj-e a szél, esik-e valami...
2013. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és téli kesztyű ami jó vastag de nem veszik el a kezedben a szár. Olyan buff-ot veszek a nyakamra meg néha maszkot, ha hidegebb van és fúj a szél.
2013. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nadrág alá harisnya, két zokni, téli lovaglócsizma. Felül póló, pulcsi (általában garbó, hogy a nyakam se fázzon), ha nagyon durván hideg van, akkor esetleg két pulcsi egy hosszabb tereplovagláshoz, de lovardai munkához nem szoktam, kényelmes dzseki, kobak alá vékony sapka vagy kendő, kesztyű.
2013. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aldiban vettem ilyen thermos anyagú leggingset, ha azt felveszem egy vékony lovaglónadrág alá, már tuti, hogy nem fázik a lábam. :D Azon kívül még egy ilyen vastagabb zokni, thermocsizma (de nem az a nagyon pufi és meleg, hanem az az elegánsabb Loesdau), polárpulcsi, és télikabát. Kesztyűt nem veszek, soha nem szokott fázni a kezem semmilyen körülmények között, és amúgy is utálok azzal lovagolni. A fejemre meg csak a kobak kell plusz a saját hajam, amit ha extrém hideg van, nem fogok össze, csak a fülemre rakom, és úgy csatolom össze a kobakot. (Nem, nem zavar.)
2013. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!