Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 11 éves vagyok. Szerintetek...

11 éves vagyok. Szerintetek egy lóval kimehetnék az utcára lovagolni? A rendőrök miatt kérdem! Nem fognak megbűntetni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ez kétesélyes...vagy megbüntetnek a fiatal korod miatt vagy nem...ha ki is mennél, akkor szerintem a szülőnek írásba kéne adnia, hogy igen, kiengedett téged a lóval, vagy ha lovardai lóról van szó, akkor a lovardának, hogy használatra odaadták neked
2013. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem engednélek ki, legalább is nem az utcára. Nem tudom mennyire tudsz lovagolni, de iszonyat nagy bajt is okozhatsz. A ló megijed vagy leesel, kiugrik egy autó elé és már ott is a baj. Inkább menj földes úton egy tágas mezőre vagy lovagolj kísérettel és azt is csak úgy, ha tökéletesen tudod uralni a lovadat.
2013. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idős koromban nekem is át kellett kelnem egy forgalmas úton ahhoz, hogy kiérjünk terepre. Egyszer csak egy méteren múlt, hogy nem végeztük egy kamion alatt, szóval én nem javaslom. Amúgy meg nem értem a kérdést: utcán lovagolni? Utcán nem lehet lovagolni, maximum az út mellett sétálni, amíg ki nem érsz terepre.
2013. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petfol válasza:
Nem fog az aszfalt ártani a ló izületeinek? Nem lehetne inkább a temrészetben, földúton? Ott a zsaruk se kapnak el.
2013. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!