Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olyan lovas regényeket keresek...

AM33 kérdése:

Olyan lovas regényeket keresek, melyeket nem a Ponyclub adott ki. Melyek ezek?

Figyelt kérdés

#kiadó #lovas regények #nem ponyclub-os
2013. jan. 21. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lovasok sorozat (eleg perverz, +18as, csak akkor kezdj neki ha eleg idos vagy hozza agyban), Az igazi suttogo, fekete szepseg... Hirtelen ezeket tudtam mondani.
2013. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz néhányat, a Lovasokat tényleg elég idősen kezdd el olvasni. A történetek lovak és pónikról gyönyörű könyv!! Én imádom!

Viszont vigyázz, mert a ma kiadott kislányos-lovacskás könyvek elég ponyvák!

Kétségtelen, hogy a PC a legforgalmasabb lovas kiadó. Ha tudsz angolul, akkor próbáld meg beszerezni Joanna Campbell Telivérek c. sorozatának mind a 89 részét, Chris Platt, Therese Mohn és Pamela Kavanagh műveit. Mind ifjúsági lovas írók. Nagyra tartom még Angela Dorsey-t, bár neki már kiadták az összes könyvét magyarul.

Thomas Brezina Penny-sorozatában is van néhány lovas könyv, ha jól emlékszem 4-5 db.

2013. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
félhold farm :) én ezeket olvastam régebben, jó kis könyvek.
2013. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van valami musztángos sorozat is, nem tudom pontosan :S

Nekem még a seabisquit van meg angolul.

Illetve van egy író, akinek sok könyve van, nem csak lovas, de lovas környezetben játszódik:Dick Francis

A lovasok írójának van még egy póló című könyve is, a szex ebben is fontos szerepet játszik XD

2013. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
K. Duey: Lódobogás sorozat. A Katie és a musztáng nagyon aranyos volt. :)
2013. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!