Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap voltam kint először...

Tegnap voltam kint először terepen, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több, mint két órát voltunk kint és ma reggel felkeltem. A vállaimat és a combomat alig tudom mozgatni :( A fenekemről nem is beszélve. Még SOHA nem fájt ennyire az izomláz. Tudtok valamit ajánlani ?:|

2013. jan. 21. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet kenegetni izomlazítóval, sztem nem ér semmit...

vagy rámozogsz, természeesen óvatosan, de hasonló jellegű mozgást.

2013. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2013. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj izomlazítót, nyújts... nagyon tud fájni, de a legjobb ha minél hamarabb újra lóra ülsz.
2013. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, kedden lesz a legközelebbi edzés, de tényleg olyanok az izmaim, mintha kőből lennének :(
2013. jan. 21. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább óvatos, de alapos gimnasztika segít, finom nyújtások... hajrá, rossz elkezdeni, de jobb lesz utána!
2013. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El fog múlni és minél többet lovagolsz, annál kevésbé fog jelentkezni az izomláz. Később már egy 6 órás terepet sem fogsz megérezni.
2013. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lovak45 válasza:
Ha rámozogsz akkor valóban jobb lesz, de nekem a lóbalzsam segített ellazítani az izmaimat. Igaz az kezem nem a terep miatt vált használhatatlanná egy kis időre, de a tünetek hasonlóak voltak. :)
2013. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!