Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasvásárokon nagyon olcsóak...

Lovasvásárokon nagyon olcsóak a cuccok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki egy komplett lovas versenyruhát 500 Ft-ért vett úgy ,hogy új. Ha tényleg ilyen olcsó minden én ott fogom magamat szétvásárolni a lovamnak.

#lovasvásár
2013. jan. 23. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Amiket én láttam annó vásárokban, lófelszerelések, elég gagyi minőségűek voltak. nem tudom h most melyik vásárban mi a helyzet.
2013. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom honnan túrta össze, mert egy jó bőrcsizmát használtan is 10 ezer körül kapsz (ami ugye része a versenyöltözetnek). Én anno vettem használtan fehér nadrágot az is 3000 volt, meg amúgy is a legtöbb cucc ha harmad negyed áron is cserél gazdát, azok mind-mind ezresekbe kerülnek.

Akiket eddig kitelepülve láttam, azok is "rendes" áron adták a dolgaikat, esetleg ha több dolgot vettél, akkor adott 10-15% kedvezményt.

500Ft-ért lassan egy vakarót nem kapsz. Nem hagytál 1-2 nullát?

2013. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vásárokba általában a lovasboltok visznek ki árut, ugyan olyan áron. Ha valamit nagyon olcsón adnak, attól nagyon szabadulni akarnak, tehát ezer éves, vagy nincs belőle méret, tehát kifutó termék, de ez nem jellemző.
2013. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én ahányszor vásárokon jártam, ott minden legalább másfélszer annyiba került, mint a boltban. Ahogy minden drágább a vásárban. Egy vattacukorért vagy hotdogért vagy akármiért is képesek egy 500-ast elkérni csak azért, mert vásár van. Én pont azt tapasztaltam, hogy vásárban minden drágább, a lovascuccok is. Meg kisebb a választék és a gagyikat viszik ki, mert vásárban úgyis inkább a "nép" vásárol, nem annyira a komoly lovasok.
2013. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nem nem hagytam le nullát. Hát nekem azt mondja mindenki, hogy vásárokban hű de olcsó minden. Akkor nem tudom, ő milyen vásárban járt és ti milyenekben jártatok. Amúgy csizmát nem vettek, csak nadrágot, zakót és inget.
2013. jan. 24. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem tudod megkérdezni hogy hova jár vásárra? :)

Mert ha valóban ilyen olcsó minden akkor érdemes lenne betámadni a helyet ... :D

2013. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én múltkor (Dunaföldváron) fogatos kantárt akartam venni.. de 2× annyiba került mint lovasboltban..

Egy helynevet tényleg írhatnál..elmennék én is.

2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!