Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló szemét, vagy a gyerekek...

A ló szemét, vagy a gyerekek ülésére/szárhasználatára/stb válaszol?

Figyelt kérdés

Találtam egy videot, és nem tudom eldönteni, hogy alapból ilyen szemét a ló, vagy a lányok hozzák ki belőle?

Mert hanyatt vágja magát, de a lány benne marad a fejében.

És pl mikor vágtázik nyeregben, akkor is nagyon tépi a fejét és pattog is... De ugyan akkor, csak fogja a kantárt, a ló meg kiforog... szóval nem tudom már eldönteni...

Szerintetek?

http://www.youtube.com/watch?v=TxyhVacc2cU


2013. jan. 24. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
szerintem ez a ló nincs betörve, ilyen egyszerű
2013. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a ló nagyon érzékeny a lányok meg szerencsétlenek és "menőznek" ezzel. nekem ez jött le. mert pl amikor ráesik a ló ágaskodásnál előtte látszik, hogy jó magasra húzza a szárat és amikor ágaskodik a ló akkor sem enged rajta, feszes marad és szerintem senki sem szeretne ilyen lovat aki állandóan ledobja.. szerintem direkt hergelték a lovat. SENKInek nincs olyan videoja amiben ennyiszer próbálja ledobni a lova.. http://www.youtube.com/watch?v=7R5xWoOj1II van egy ilyen is ebbe látszik is ahogy nevetnek a lányok. szerintem én nem röhögnék ezen hanem azonnal próbálnám megnevelni. igy születnek az elrontott félre lovagolt lovak. congrat
2013. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 40 kilóval kapaszkodna a számba szerintem én is földhözbsznám.


Az biztos, hogy egy ló sem születik szemétnek, csakis helytelen bánásmód következtében válnak azzá. Azt is hamar megtanulja a ló, hogy mit kell csinálni ahhoz hogy a lovas leesen, ezek a csajok meg úgy tűnik kifejezetten élveznek lóról esni, úgyhogy véleményem szerint amíg ki nem törik valamelyiknek a nyaka kölcsönösen élvezik a lovukkal együtt töltött, szakmaisággal túlcsorduló időt.

2013. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen megtanították a lónak, hogyha meg akar szabadulni a lovastól, csak ugrálni kell kicsit.. És ha eltörik valamije a csajnak akkor nem fog röhögcsélni.
2013. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ló szerintem már csak megszokásból "szemét" de ugrani se a lány(ok) se a lovak nincsenek megtanítva.. katasztrófa..
2013. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem tudnak lovagolni, a ló meg márt csak azért is szemétkedik velük, mert megszokta, hogy lehet. Mikor a lány fel akar ülni és elindul, a teljes tisztelet hiánya. A csajok határozatlanok, a lónak meg van esze, kihasználja a gyengeségüket. Előlről kéne vele kezdeni a munkát, hozzáértő lovassal, mert eléggé elbaxták.
2013. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenem de bénák... egy bakolástól leesni? Úgy kell neki!
2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Heyho_Alice ***** válasza:
Mondjon akarki akarmit, tisztan latni hogy a gyerek provokalta a lovat. A vegen meg a poninal az tunt fel, hogy az a poni egyaltalan tud ugrani? Nem ugy tunt. Az a zenebol meg az jott le hogy a hulye p*csak meg elvezik is amit muvelnek. Csak egyszer vinne el oket egy angol teliver amikor rajon az otperc. Rogton nem rohognenek-.-"
2013. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!