Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti milyen lótakarót használtok...

Ti milyen lótakarót használtok? Melyik strapabíró?

Figyelt kérdés
Decathlon fél nap,nagylovas egy hét...a drágám imád vágtázni a legelőn..

2013. jan. 27. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi katonai pokrócom van, nem túl szép, de annál strapabírobb, piacokon neten viszonylag olcsón kapsz.
2013. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz neki takarót venni? Az nem ok mert szeret vágtázni a legelőn. Csak akkor szabad egy lóra takarót rakni ha meg van nyírva, vagy pedig még ősszel elkezdeni takarózni hogy egyáltalán ne növesszen téli bundát.
2013. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
?????????????????????? és ha nem akarom hogy tüdőgyulladást kapjon mert úgy leizzad miután dolgozott??és mi amúgy nem szoktuk őket nyírni.
2013. jan. 27. 19:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Am meg nem nagyon erdekel h milyen a takaro csak ne legyen beteg.
2013. jan. 27. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem horzes takarom van, a legnagyobb legvastagabb, eleg jol birja. 3 lovamon van olyan, osz ota az van rajtuk, es semmi baja. Bar nem nagy takaronyuvok, de ez tenyleg eros anyagu.
2013. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha leizzad munkában, akkor SZÁRAZRA KELL LÉPTETNI!!! Vagy amíg megszárad, addig egy polárt rádobni, és utána szabad csak kirakni karámba. Az én lovam ridegtartásban van, SOHA NEM TAKARÓZOM, max ha megizzad, akkor is csak kb. negyed órát van rajta, azalatt megszárad, és aztán viszem vissza a legelőre. És semmi baja, soha még csak az orra sem folyik.
2013. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Egyet értek az előzővel, nekem mind a 3 lovam le van nyírva, azért talargatom őket. A polár edzés után kell, de máskor talán folösleges... Ha sokat háborog a karámban az azért lehet mert tele van, csökkentsd a zab adagját, lovagold többet.
2013. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Munka után, ha le van izzadva, ne tedd ki a karámba, mert meg fog fázni, még ha be van takarva, akkor is. Amíg meg nem szárad, addig a boxban álljon betakarva. A megizzadást segít elkerülni az is, ha megnyírod.

Pusztán attól, hogy vágtázik a legelőn, nem szakad el egy takaró. Ha hempereg van dörgölőzik, attól elszakadhat. De mint írtam, izzadtan nem szabad kitenni, amikor meg nincs megizzadva, akkor nem kell rá takaró.

Nekem több is van, de a decathlonos vált be a legjobban, már ez a 3. tele, és még egy karcolás sincs rajta.

2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

En ertelek.Az en lovam is minden futkosik.En ezt hesznalom:

[link]

Eleg strapabiro es meleg.Ajanlom.

2013. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*mindig
2013. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!