Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudnam megoldani hogy ne...

Hogy tudnam megoldani hogy ne feljen?

Figyelt kérdés
Multkori versenyen (dijlovaglas) nagyon csuszos volt a homok es a lovam eldolt az oldalara.Ra a dijlovaglo negyszog feher keritesere.Az egyik bordaja eltort de valahogy megis meggyogyult.Viszont haeglat egy olyan keritest elkezd hatralni agaskodik es bakol...Fel tole..Hogy tudom ravenni hogy ne feljen?

#kerítés #baleset #ló #félelem #díjlovaglás #bakolás #agaskodas #dijlovaglonegyszog
2013. jan. 27. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Most ez egy komoly kérdés? Mert én erősen kétlem.

Először is a homok nem csúszik. Másodszor, a ló nem "dől el". Harmadszor, még ha E osztályban indultatok is képesnek kell lenned ellovagolni a lovadat valami mellett, amitől fél.


Szívem, ha az a gond, hogy nem tudod ellovagolni a lovadat a földre dobott csokispapír mellett, nyugodtan írd le, nem szégyen.

2013. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%

Ja, most látom hogy volt már jópár idióta kérdésed...


Pl. amiben a lovat orvoshoz "vitted", majd kiderült hogy utolsó idős vemhes, majd az hogy gyulladása van, majd másnap megellett. Vagy amikor ajánlott itt valaki egy bértartást és másnap átköltöztetted a lovad... Unalmas már ez a sok baromság, nem tudod mással lekötni magad, mint beszámolni nekünk a nyomorult képzeletbeli világodról?

2013. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Ott a pont Wintersunset! Ez enyhén levágós, hogy megint csak egy marhaság!
2013. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Na végre, valaki kimondta... :-)

Amúgy annyira kíváncsi lennék, hogyan dől el egy ló az oldalára azon a hihetetlenül csúszós homokon.... :-D Csak mert vizuális típus vagyok.... :-DD

2013. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs lovam,de szerintem képtelenség, hogy el csúszik a homokon. És azt is kizártnak tartom, hogy borda törésből egy ló felépül, ha esetleg valami csoda folytán mégis akkor már szerintem ne lovagolható
2013. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező Párizsba megy, és négy hetes terhes is egyúttal január 13-án:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__38741..

Igaz, január 12-én még szűz volt, és azt gondolja, a barátja sakkozni akar vele. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3872..

A barátja, akivel 24-én szakított (bár a másik kérdésében 24-én vallotta be, hogy terhes, és a barátja támogatja:D). A barátja persze szét is vert egy srácot a lányért:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ha meg már így adódott 4 hetes terhesen, szűzen, Párizsban, félig pasival, félig nem össze is jön egy másik sráccal, aki a barátnőjének is tetszik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__39186..

Hát kalandos egy élete van Dorilisz kisasszonynak, az biztos. Irigylem a kishölgyet, én meg itt gubbasztok a gép előtt, vizsgára készülve. Terhes sem vagyok, a lovam sem dőlt el, a palimmal sem szakítottam. Áhh:(

2013. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Kispalikee, ez oltári szuper összefoglaló volt! Öt perce röhögök..... :-DDDD
2013. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez óriási!!:D

Úgy látom megérné más témakörökben is mozognom! :))

2013. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
A google-ba beírtam, hogy Dorilisz kérdései, mert sejtettem, hogy flúgos a csaj, úgy találtam rá. Örülök, hogy mosolyt csaltam az arcotokra:D
2013. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem lehet valahogy töröltetni?
2013. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!