Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igaz az, hogy a pej színű...

Igaz az, hogy a pej színű lónak bármilyen színű felszerelés jól áll?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 05:18
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

nem! a lila, világoszöld, sárgás árnyalatok semmikép ! a legszebb, a fehér, fekete, piros, sötétzöld, sötétkék :)

milyen pej paciról van szó? :)

2013. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
A jó ízlés határain belül... Volt itt aki libafoszöldbe csomagolta a lovát aztán fel volt háborodva hogy kiutálták a lovardából. Én maradnék a feketénél, vagy ha extrázni akarsz a barnánál, ami egy klasszikusan szép, ízléses szín.
2013. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pej lovon kimondottan tetszik a piros vagy az olajzöld. Fehér, fekete, barna viszont praktikus, mert sokkal nagyobb választék van belőlük, valamint "elég egységes" színek, mivel az összképet az is meghatározza. Más színekben (szerintem) nehezebb eltalálni a pontos árnyalatot, az viszont bután néz ki, ha tűzpiros az izzasztó, halványpiros pedig a fásli...
2013. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Citromsárga alapon babakék szívecske-mintás izzasztót például ne tegyél rá.

Az sem mindegy, milyen árnyalatú pej. Ami jól áll egy világospejnek, nem biztos, hogy jól áll egy sötét- vagy meggypejnek is.

2013. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez pl nekem kimondottan nem tetszik, viszont találtam egy-két összeállítást, ami nagyon jól mutatna pej lovon:


Ennek akár a barnája, akár a szürkéje:

[link]


Ennek mindegyike:

[link]


Ebből a szürke vagy kancának a bordó is oké:

[link]


Itt pedig a kék gyönyörű:

[link]


De a ló színe nem döntő, a testfelépítése, neme, személyisége egyénileg meghatározó, van, amelyiknek ez, van amelyiknek az... :)

2013. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az áll jól neki ami neked tetszik rajta. ;)
2013. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem, ami neked tetszik rajta, az áll neki jól.

De valakit kiutálni, mert nem tetszik amit a lovára tesz.... nah ez szánalmas.

2013. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz..

A piros szerintem egyenesen borzasztó tud lenni rajta.. Ami jól mutat rajta, szerintem a sárgák, a kék, fehér, fekete.. :)

2013. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sötét pejem van és baromi jól mutat rajta a piros szett, kicsit minden nap ünnep:)
2013. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

most komolyan kiutáltak valakit a lovardából mert olyan színű cuccokat tett a lovára ami másnak nem tetszett? undorító viselkedés!

kérdező: pej lóra barnát és pirosat nem tennék, de valakinek tetszik, nekem pl nem. más szín minden jól áll pejnek

2013. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!