Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyet válasszak, fjordot...

Milyet válasszak, fjordot vagy haflingit?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek de nem tok döntni....haladó lovas vagyok imádom a lovakat nagyon sokat lovagolok.
2013. jan. 31. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyforma képességekkel rendelkező fajták, egy árban vannak. Válassz küllem alapján, vagy nézz meg lovakat mindkét fajtából és amelyikben találsz megfelelőt, azt válaszd.
2013. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a két paci nem különbözik sokban egymástól. szerintem nézz meg mindkét fajtából egy párat, és személyiség alapján dönts, ne kinézet alapján.
2013. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se fajtát, hanem egyedet válassz. Nézegess meg sok pacihirdetést, menjetek el az edződdel megnézni párat és azt válaszd, amelyik leginkább illik hozzád.
2013. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előzőeknek igaza van de akkor is a hafira szavazok.. (lovagoltam haf.-ot is fjordot is igaz előbbi normálisabban volt tartva (hatalmas karám angol box utóbbi állás + karám, de a haf. jobban bejött.. :) )
2013. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hanem mindenképp a két fajta közül szeretnél, akkor egyedet nézz. :)
2013. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a haflingi jobban tetszik. A Fjord egyáltalán nem. Szép a sörénye de ennyi. Ha nem figyel az ember nagyon el tudja hizlalni. Sok kövér fjordot láttam már. Meg alapvetően se olyan szép a kiállásuk a járásuk. Egy Haflinginek pedig nagyon szép dús hatalmas sörénye és farka tud nőni, mit ha kifésülsz akkor eszméletlen szép. Meg ha ugye találsz egy olyan hafit aminek van kiállása és mozgása és dús sörénye az lesöpri a pályáról a Fjordot. Sokkal szebbek és sportosabban tudnak kinézni. Nem azért, mert nekem hafim van. Nekem sportlovam van, ez egy magán vélemény volt!! :))
2013. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!