Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Unikornis lovarda! Ismeri valaki?

Unikornis lovarda! Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

ismeritek ezt a lovardat budapest mellett?

A taborokrol tudtok valamit?irjatok legyszives minel tobb infot taborokrol/oktatasrol/lovakrol.egyeni velemenyt is szivesen olvasok .


2013. febr. 1. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudok a lovardáról, hogy Kristóf Réka (16 évesen díjlovas válogatott) ott tartja a lovát. Talán övék a lovarda de nem vagyok benne biztos. Nem hiszem, hogy olcsó lehet. Réka díjlovas edzője Pachl Péter, aki biztos, hogy nem olcsó, de nagyon jó edző. De szerintem ő nem igazán edz hobbilovasokat, de én nem tudok semmit biztosan. Szerintem jó hely lehet :)
2013. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, nagy lovarda fedelessel. Csak van néhány bökkenő. Tele van sznobokkal és 20-25 perc futószáras oktatás kb 2500-3000 Ft. Egyszer voltam, de többször inkább nem mentem. Lenéznek, ha nem ultradrága csizma és nadrág van rajtad. A bértartás kb 80.000 (nemrég egy ismerősöm lova meghalt, mert valami rágcsálódög volt a takarmányban)

De egy-két faluval arrébb vannak jó lovardák olcsóbban.

2013. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.igazabol lovastaborba mennenk par baratnommel oda.mondhatni jo lovasok vagyunk( azert nm mondom h naon jo mert senki sem profi).10 eve lovagolok,a baratnom 11,de koszi a tanacsot h csak markas cuccokba nem neznek le akkor viszem a pikeur es a horzes cuccaimat meg az eskadronosakat.masok valaszat is szivesen varom:)
2013. febr. 2. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.


Nem azt mondom, hogy akkor biztos, hogy kinéznek, de ne egy gumicsizmába és farmerbe menj oda :) Amúgy nagyon szép lovi:)

2013. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezõ!

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés de,én a kezdetek óta járok oda és véleményem szerint szép és jó hely. Senki sem néz le ha nincs márkás felszerelésed (nekem sincs). Szerintem remekek a táborok is (tapasztalat bár nem mint résztvevõ hanem inkább a lebonyolításban segédkezõ. Bár a visszajelzések szerint is, jó).

Pachl Péterrõl csak annyit, hogy szerintem jó áron tart edzéseket akár hobbilovasoknak is.

2013. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!


Ezek mind hül+yék! Én oda járok, nincs baj engem Sandra oktat.Most képeznek át a másik lovardámból.A táborról:

ott alvós vagy nem És Sandra és Péter tartja . Oktatás:

Sandra: Inkább haladó-kezdőket tanít ,de sokat lehet tanulni ,és jó fej is.Péter: Vicces,jókedvű verseny tanító.Nagyon kedves, vicces én jól oktat.Árak: 55 000 ft/hó heti 3 edzés (ha verseny van több mint 5 is lehet)

Bokszok: Tiszta , szép bokszok , ja és tuti nem igaz hogy döglött höri volt a takarmányban, mert kizárólag szénát kapnak,max az idóta gazdája adhatott neki.Árak: 80 000 kinti ,itatással ,etetéssel, 85 000 benti fedeles fűtött istállóval, mind kettőhöz tartozik még zuhany és pocolóállás.Kutyák nyugottan játszhatnak,van nekik víz és 5 kutyajátszótárs várja őket : Péter kutyija:XYZZS Sandra vizslája:Sztepi,És még kettő nagy labi

2013. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Képek:

www.unikornislovarda.hu

[link]

2013. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem aktuális, de csak hogy tisztázzuk: én nagyon régóta oda járok. Nincsenek csak dechatlonos olcsó cuccaim, de NAGYON sok barátom van. Mindenki nagyon kedves!!
2014. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!