Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményed róla?

Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 3. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem szép a kiállása -de nem értek a lovakhoz :D
2013. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretéd. Nekem egy erős lóna tűnik, nem véletlenül fogták a fogatba. Az is mellette szól, hogy megvannak a papírjai.
2013. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szép erős felépítésű és nincs elhízva ami egy fjordnál csoda. Legalább is a személyes tapasztalataim szerint. Az egy jó pont, hogy terepen dolgozik, mert azt jelenti, olyan neki a terep mint más lónak a pálya. Azaz nagyon könnyen lehet ott kezelni és nem lesz idegbajos. Fogatban is megy ami kinek plusz kinek nem. Az a kérdés, hogy westernbe van-e belovagolva vagy csak olyan nyeregben lovagolják. De szerintem csak a nyereg veszkó. Úgyhogy szerintem patent kis ló, de egy pár képről és hízelgő leírásból nem lehet mit kideríteni. El kell menni és magad is ki kell próbálnod.
2013. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szimpatikus jószág, ahogy az előző is írta, nem az a dagi gurulós fjord, hanem négy lábon áll, jól izmolt, megfelelően takarmányozott. Tetszik a lábállása, egyformán terheli őket, a hátuljával nem lép be túlságosan maga alá. (ma már ebből is egyre kevesebbet látni)

Az ára is korrekt főleg hogy papíros.

2013. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazából a farka nem tetszik......miért húzza be maga alá????Lehet hogy rosszul bántak vele??Am az emberről aki eladja olyanokat hallottam hogy veri a lovait.
2013. febr. 4. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A farka nincs behúzva, így áll neki és kész.
2013. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!