Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lovardáról, mennyire tűnik szimpatikusnak?

Figyelt kérdés
www.bagodilovaspark.hu
2013. febr. 4. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Felső kategóriás hely az biztos!

50 000ft / hó? :O Először azt hittem rosszul látok, ilyen luxushelyhez képest ez potom összeg, nagyon olcsó!

Ha lenne lehetőségem itt tartani a lovam nem haboznék. :)

2013. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Plusz ÁFA! ;)


Elég profi hely és az árak is nagyon barátiak. Az egyéni képzés például csak 4000, ugróedzés csak 5000 Ft. Az egyetlen hátrány amit a honlapból meg tudok állapítani a futókarám, ami gondolom egyedi, így a lovak szociális igényeit csak mérsékelten szolgálja ki - ám mivel valószínűleg többségében sportlovakról van szó, így meg lehet érteni.

2013. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Míra.4 ***** válasza:
Szerintem biztos jó:!!
2013. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon szimpatikus :)
2013. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön :) A bértartás a helyhez képest olcsó,a boxok szépek,a lovarda is jól néz ki :) öröm lenne ilyen helyen tartani a lovam,de sajnos nincs 50 ezrem egy hónapra csak bértartásra... :/
2014. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki nagyon szépen figyelembe veszi a saját igényét. Szuper, de itt nem nektek kell lakni, hanem a lovatoknak. Márpedig egy lónak büntetés, ha nem lehet egész nap karámban, nincs legelője stb.

Értem én, hogy van az égvilágon minden, ami a lovasok kényelmét szolgálja. De ha meg tudnánk kérdezni egy lovat, hogy ha választhatna, egy ilyen helyen szeretne élni, csempés patamosóval, lószoláriummal, futtatóval, fedelessel, csodaszép bokszban, vagy egy nagy, bekerített legelőn, ahol van egy féltető, ahová vihar elől behúzódhat, higgyétek el, nem sokat gondolkodna, melyiket válassza. Azt mondaná, lószolárium helyett neki remekül megfelel a napfény, köszi, és inkább a társaival legelészne, mint a boksz négy falát nézze, meg naponta kimenjen melózni egy-két órát, ha nagy szerencséje van, akár még szabadon is futhat két kört a futtatóban....

Ha szereted a lovadat, nem a magad fejével gondolkodsz, hanem az övével....

2014. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szabi1973 válasza:
Ott a pont az elöttem szólónál!
2015. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én nem bértartás szempontjából kérdeztem. Igazság szerint azt is figyelembe kell venni, hogy ez egy sportovarda, ahol a lovak nagy része télen is két hetente jár versenyre, és bizony a szürke ha belefekszik a szarba, le kell mosni, és le is kell szárítani. Értem én, hogy a lovaknak nem ez lenne a legjobb tartási mód, de a versenylovasok sajnos a ridegtartást nem nagyon tudják megoldani. Engem főleg edzés szempontjából érdekelt volna a kérdés.
2015. jún. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!