Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam mellé társnak jó egy...

A lovam mellé társnak jó egy kecske?

Figyelt kérdés
Elköltözünk és lesz egy lovunk.Nem akarunk(tudunk)még egy lovat venni.

2013. febr. 5. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A kecske nem az igazi. Vegyetek mellé egy pónit, 30 ezer körül már lehet kapni. Semmivel nem kerül többe a tartása, mint egy kecskéé, ha ekkora plusz kiadást nem tudtok vállalni én egyáltalán nem is javaslom a lótartást.
2013. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Tény,hogy egy ló jobb lenne,de lehetőségekhez mérten egy kecske is megteszi.Ők is lehetnek barátok.
2013. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

NEM!!! Hányan fogják még ezt a kérdést kiírni??? Lónak ló a társa, pont. Kecske pedig a szarva miatt még veszélyes is. Ha összekülönböznek valamin, baj lehet belőle.

Tudnám, hogy honnan veszitek sokan, hogy a kecske olcsóbb? Nem az.

Ráadásul nem is sejtik az emberek, mekkora baromságot csinálnak azzal, hogy vesznek egy lovat úgy, hogy nem is értenek hozzá (ha értenének, nem kérdeznék, jó-e a kecske társnak). Ha baromi nagy szerencséjük van, akkor "csak" a lónak lesz belőle baja.... :-(

2013. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy tudom hogy a ló mindennel barátkozik ha nincs fajtárs a közelben. Kutya macska kecske akármi jó elvileg erre a célra, de azért tényleg egy póni lenne a legjobb mert az mellette lehetne folyamat a. A macska, kutya meg azért ott hagyná időnként.
2013. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Semmivel nem tobb egy poni tartasa mint egy kecskee, raadasul a kevske kartekonyabb is, mert mindent lerag. Nem ertem hogy miert nem lehet ezt megerteni. Ha nem tudod lovak kozott tartani a lovadat akkor ne tarts lovat, ennyi. Ez komoly felelosseg, nem horcsogot veszel!!!
2013. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :) Csak azért kérdeztem mert egy lovas könyvben azt írták, hogy a kecske is jó társ.
2013. febr. 6. 10:16
 7/10 A kérdező kommentje:
A könyv címe: LOVAK (a lovak tartása és gondozása...)Watson Lyon Montgomery
2013. febr. 6. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
A lovaskönyvek 80%-át nem lenne kár máglyán elégetni sajnos... :-(
2013. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy bár a ló az igazi, a kecske is megteszi, és szerintem igenis olcsóbb a kecske. Mellesleg a kecske egyáltalán nem veszélyes a lóra, mert van olyan fajta, aminek nem nő szarva. Ha a kecske olcsóbb lenne, akkor nekünk is lovunk lenne és nem kecskénk.
2013. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úristen xdddd nem minden kecskének van szarva...szarv nélkül meg kétlem hogy meg sértené...
2014. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!