Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek 180 cm magas és...

Szerintetek 180 cm magas és 60 kg nehéz lánynak milyen választás lenne egy 162 cm magas arab félvér kanca?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, beleszerettem rögtön, szuperül kijöttünk, de nem merem megvenni a mérete miatt. Nem éreztem kicsinek mikor rajta ültem, de kifejezetten nagynak se.

[link] Itt egy kép a lóról, egy kb 180cm magas lány ül rajta (nem én vagyok, és nem ismerem a lányt) Azért nem vagoyk benne biztos, mert nem csak kicsi, de ugye arab. filigrán, vékony is. Nektek mi a véleményetek? :) 15/L



2013. febr. 6. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te is, meg egy szakértő is úgy látja/érzi, hogy jól kijönnétek, érdemes őt választani :)
2013. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, vedd meg nyugodtan. :-) Én 175cm vagyok, van arab félvérem, kb. 160 magas, van shagya arabom aki 155-ös, de abszolút rendben vagyunk. Az szokott csak furcsa lenni, amikor a 175cm-es félvér kancám után ülök rájuk. :-) Olyankor hirtelen közelinek érzem a földet, de csak pár percig. :-)
2013. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem a magassághoz kell a lovat választani, hanem a súlyhoz, ami a te esetedben teljesen jó, könnyű lovasnak számítasz, nyugodtan lovagolhatsz 160 centis lovakon még akkor is, ha könnyű felépítésűek. Ha jól érzed magad a lovon, nem érzed kicsinek, akkor hajrá! :)
2013. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az arabok elég szívós lovak, távlovas versenyeket akár 100 kg-os férfiak is ülnek rajtuk, az a 60 kg semmi neki.:)
2013. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nehogy azt hidd, hogy ez akadály :) én is elég magas vagyok és alacsony angol telivért lovagolok. a te esetedben egyáltalán nem gáz, sőt, van olyan ismerősöm aki kisebb korában kapott egy pónit, most 18 éves, és hogy is mondjam.. jó húsban van.. mai napig lovagolja.. ja, a póni 120 centis
2013. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!