Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Titkos25 kérdése:

Mi a véleményetek erről a lóról? Erősen vagy kevésbé sodrott?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 19:09
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. febr. 10. 19:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Oda van írva hogy kevésbé sodrott, ez látszik is rajta, finomabb a szerkezete, sokkal inkább egy masszív melegvérű beütését kelti mint egy sodrottét.
2013. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira sodrott, csak egy kicsit!
2013. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a sodrott lo egy melegvéru és hidegvéru kieresztezése,minél joban látszanak rajta a hidegvéru jegyei annál sodrottab,ez nem az de valoban oda van irva,amugy meg nem mindegy mire szeretnéd használni mert hátasnak ez felel meg jobban
2013. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ideális hátasnak tűnik, tipikus "könnyű sodrott", szerintem szép ló, bár hogy milyen szinten van belovagolva, az már rizikós. Abba bele se megyek, hogy hasas... Mit fogsz csinálni a csikóval? Van hova tenni? Tudod vállalni, hogy a szállítás során a csikó vagy az anya sérülhet? A szülésbe az anyaállat elhullhat? 6-8 hónapos koráig a csikó szopik, akkor el kell választani... Eladod, vagy megtartod? Ha megtartod, tudod hova tenni 3-4 éves koráig, lehetőleg legelőre (akkor kezdődik a belovaglás)?
2013. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És erről mi a véleményetek ? : [link]
2013. febr. 19. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első ló esetében egyetértek az előttem szólókkal, a második meg hát... Én sose bízok ezekben a hirdetésekben, ahol képtelenek tisztességes képet feltenni a lóról. Sajnos expresszen, apródon gyakoriak az ilyenek, itt könnyebb átverésbe is beleszaladni (hogy mégse az a ló, mégse annyiba kerül, mégse olyan, nincs papírja, kezelhetetlen, sánta, stb.) Nem azt mondom, hogy akik itt hirdetnek, mind csalók, csak itt óvatosabbnak kell lenni, én a www.lovasok.hu weboldalt javaslom, nem tudom, ismered-e, ott "színvonalasabb" hirdetéseket találsz :)
2013. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ő ?? Vajon miért ilyen olcsó ?? [link]
2013. febr. 22. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen egészségügyi problémája van, és drága lenne az orvos, kovács, vagy esetleg a lábával van valami, és csak kis súlyt bír, vagy nem lehet vele vágtázni, ugrani, ilyesmi... De az is elképzelhető, hogy a tél vége felé a gazdájának fogy a szénája, és próbál "megszabadulni" az állatoktól, amíg még nincs nagyobb gáz, ilyenkor ezért lehet találni áron alul lovakat. De továbbra is azt javaslom, hogy expresszes hirdetéseket mindig óvatosan nézz. Nem tudom, milyen célra keresel lovat, de ha hobbi lovaglásra, kocsizásra, akkor mondjuk őt nézd meg. [link] Itt a lovasok-hu-n látod a marmagasságát is, meg sok hasznos adatot, hogy jobban megtaláld a hozzád illő lovat.
2013. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , felhívtam és kiderült hogy azért ennyi az ára mert már megunták és ezért most mind az 5 lovukat el akarják adni . Hobbi célra kéne , kanca, és mivel western stílusba lovagálnám jó lenne ha nem lenne több 155 cm nél .
2013. febr. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!