Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nyeregről?

Figyelt kérdés

Vennem kell új nyerget, és mivel elég speckós a lógyermek testfelépítése (vékony, csontos ügető, extra magas és extra hosszan hátba nyúló marral), ezért egy flexibilis vázas nyeregre gondoltam: [link]

Külön pozitívum, hogy kivágott a markamrája, tehát esélyes, hogy bármiféle kiegészítő nélkül is békén hagyja a ló marját.

Ismeritek ezt a fajta nyerget? Ha igen: mi a véleményetek róla?



#nyereg #szintetikus #norton spring #flexibilis váz #kivágott markamra
2013. febr. 10. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Speciel ezt a fajtát nem ismerem, de ezt igen:

[link]

Erről pedig csak pozitívumot tudok mondani. :) Nekünk nagyon bevált, kényelmes a lónak is, nekem is.

2013. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm! :)


Jöhetnek még a vélemények! :) A flexibilis váz érdekelne, hogy akinek esetleg van, hogy vált be?! :)

2013. febr. 10. 20:05
 3/5 anonim válasza:

[link]


Én ezt a nyerget imádom :) Nagyon könnyű, jó minőségű, tartós nyereg!

2013. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Babszi04 válasza:

nekem tiszta bőr nyergem van és imádom univerzális:)

ennél a nyeregnél nekem jó pont hogy, Kivágott markamrája miatt magas marú lovakhoz ajánlott,mivel nekem az egyik lovamnak elég magas a marja de de attól is függ hogy mekkora a marja a lónak amit lovagolsz:)

2013. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én az ügetőmön egy stübben scandica díjlovas nyerget használok, semmi gond vele, volt már rajta Kieffer ugró nyereg is, azzal sem volt gond. Én a fa vázas nyergeket szeretem, nyilván rá kell tenni a lóra alátét nélkül, és ha átlátsz alatta, akkor ár valószínűleg jó lesz. Esetleg lehet tenni alá egy zselét a nyeregalátétre lovagláshoz már. Az ilyen műanyag vázas nyergekkel nincs tapasztalatom, bár nem hangzik rosszul, én kicsit félnék tőle azért - egy próbát megér, mert elég sokan mondják, hogy jó félék.
2013. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!