Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Annak van jelentőségre, hogy...

Annak van jelentőségre, hogy a sörény merre hajlik?

Figyelt kérdés
Balra hajlik a sörénye vagy jobbra..

2013. febr. 12. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben? Az én lovamnak hol erre, hol arra...
2013. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Csupán esztétikai jelentősége van.

Emlékszem, még gyerekkoromban egyszer azt a feladatot kaptam, hogy az arab csikók össze-vissza álló sörényét minden nap gumizzam azonos oldalra...arra sajnos már nem emlékszem, hogy ez vezetett-e bármilyen eredményre. :)

2013. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerősömék telivértelepen gumizgatták, ott hatásos volt.

Hallottam egyszer olyat, hogy amelyik oldalra áll a ló sörénye, az a könnyebb oldala, de ez csak ilyen kitaláció szerintem.

Az biztos h esztétikusabb, ha egy oldalra lóg, ezt sajnos az enyémnél nem sikerült elérni...

2013. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak esztétikai jelentősége van.
2013. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emyke031 ***** válasza:
Egyszer a régi edzőm mondta, hogy a versenylovaknak általában inkább balra, a kocsisoknak inkább jobbra szokták állítani a sörényét... Fogalmam sincs, hogy ebben van-e valami igazság, vagy csak ő "szedte valahonnan".
2013. febr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. febr. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!