Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb lófajta?

Figyelt kérdés
Én az olyan lovakat szeretem amelyiknek van zoknija,a sörénye és a farka dús és a szőre sem a legrövidebb...Tudnátok ilyen lófajokat mondani?

2013. febr. 14. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tinker/gypsy vanner, fríz. Nekem nagyon tetszenek az andalúz lovak is.
2013. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

amiket Te keresek, az a hidegvérű lovakra jellemző.

Shire, Clydesdale, Noriker, stb

illetve pónik: Dartmoor, Exmoor hasonlók.

melegvérű lovak közül Tinker, Gypsy Vanner.


az én kedvenc fajtám az Angol Telivér.

2013. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik az andalúz de szerintem a legszebb a fríz...de aki még annál szebbet is tud az léci írjon
2013. febr. 14. 15:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nóniusz és a lipicai a favorit, bár ezek nem éppen olyan fajták, amiket Te keresel. :)
2013. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amiket te keresel, azok a hidegvérű lovak inkább, ahogy ezt ellőttem is leírták, így fölöslegesnek látom, hogy mégegyszer leírjam a lovak nevét... (: Nekem a kedvenc lovam(ami a legszebb a számomra) az Arab telivér. :) Mióta az eszemet tudom, azaz a fajtát, ilyen lovat szeretnék!!
2013. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Domii. válasza:
Te a frízt keresed,de a leg töbjük csak díjlovaglásra alkalmas
2013. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hidegvérű lovakat már leírták előttem. Nekem a nóniusz a kedvenc. Nagyon szépek a welsh pónik, és a shetlandi pónik némelyike is. Van szép sodri is, azok is tetszenek
2013. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a sportlovak a favok :)) imádom a német sportlovakat, és a holland lófajtákat. Meg persze a sportpónikat is, olyan cukik, és elegánsan :D
2013. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!! ;)
2013. febr. 14. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Az èn èdes lovam egy fríz :) gyönyörű, de nagyon sok munka van vele, főleg ilyenkor, tèlen. Mosni kell a sörènyèt ès a farkàt ès meg is kell szàrítani, főleg ilyen időben.
2013. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!