Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaptam kölcsönbe egy kopott...

Kaptam kölcsönbe egy kopott nyerget, nagyon csúszik. Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés
Nem volt egy darabig pacim, eladtam a nyergem, most nem volt pénzem venni így kértem kölcsön egyet, egy ismerőstől, ő nem használja, így odaadta. Elég régi és kopott így nagyon csúszik. Csak térbőrös a lovaglónadrágom, így egyáltalán nem tapad a fenekem alatt és nagyon rossz így. Valami ötlet arra, hogy mit csinálhatnék a nyereggel, hogy ne csússzon ennyire?

2013. febr. 15. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, milyen típusú a nyereg? Milyen a váza? Milyen a felülete? Bőr - mikor kenték át utoljára bőrápolóval akkor?

Illetve milyen típusú a nyereg, univerzális, ugró?

2013. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Baromira mindegy, milyen fajta a nyereg, hogy ugró vagy univerzális, ami számít: kopott, bőr és csúszik.

Én a nyegerszappant ajánlom, az puhítja a bőrt, a tapadása is jobb lesz ezáltal. Bőrolajat ne, attól jobban is csúszik, meg csúnyán megfogja a nadrágot.

2013. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én még ezt tudom ajánlani!

nyeregszappannal letisztítom nyerget, majd bőrápoló és a végén az ülőfelületet, (ha már megszáradt) bekenem ezzel a tapadást segítő krémmel. igaz hogy drága de évekig elég.

[link]

2013. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom:)
2013. febr. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!