Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Műbőr-bőr nyerget mennyiért...

Műbőr-bőr nyerget mennyiért érdemes max. Venni? És ki az akinek egy félig műbőr nyeregre szüksége van?

Figyelt kérdés
És egyébként nagyon rosszak?

2013. febr. 19. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Stübben Scandica díjlovas nyerget használtan 60-ért vettem. Ennél sokkal többet nem is szívesen adnék ki bőr nyeregért, műbőrért meg fele ennyit se nagyon... De ez én vagyok.
2013. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan nyeregre göndolok aminek fele bőr fele műbőr.
2013. febr. 19. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vennék olyat. A műbőr előbb megadja magát, mint a bőr, így lesznek részei, amik előbb tönkremennek vagy megkopnak. Én, ha új max 50 ezret adnék érte, használtan 20at se. Ebben az árkategóriában már vannak jó használt fullbőr nyergek.
2013. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fele-fele megoldástól én is inkább távol maradnék, nem tudom, kiknek lehet ez hasznos, de én félnék, hogy a fele kuka lesz, míg a másik még teljesen ép, egy nyereg javíttatása meg elég drága,amiből vehetek akár új nyerget is...
2013. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!