Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mi? Miért csinálják ezt a...

Ez mi? Miért csinálják ezt a lovakkal!?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 21:15
 1/8 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=x36n4hiEfT0


Lemaradt közben a videó.

2013. febr. 21. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az első 2-t néztem meg, de ezeket szó nélkül belelőném a Dunába.
2013. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert nagyon lovas embernek érzik magukat, és irtó jó poénnak érzik, hogy egy ártalmatlan, növényevő zsákmányállatnál erősebbek, és úgy kínozhatják, egyből többen is, hogy az nem tud védekezni, visszatámadni, ellenben akár élete végéig traumatizálhatják...
2013. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A miértjét nem tudom, de szerintem erre nincs is magyarázat. Erőfitogtatás vagy ki tudja mi jár ezeknek a mocskoknak a fejében. Az ilyeneket agyonlövetném, de minimum a lovakkal tapostatnám őket agyon.
2013. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a nép bikákat mészárol le egy arénában és futtat keresztül a városon "sportból" és csodálkozunk, hogy a lovakkal mit művelnek? Egymással találnának ki valami hasonlóan elméset.
2013. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2#. Egyetértek .__________________."
2013. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen lovak! Az ilyen hülye emberek szerint ez poén! kikaparnám a szemüket ezeknek az elmeroggyantaknak
2013. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első kettő botlást láttam tovább már nem volt ingerem nézzni . Szerintem csak azért csinálják mert egyes szánalmas lelketlen alakok szerint vicces . -.- szerencsétlen állatok persze nem érdemlik ezt meg azt nem értem hogy az állatvédők ilyenkor miért nem lépnek közbe.De ez azért több mint durva lehetett látni szerencsétlen lovak ijedségét.Méghozzá szerencsétlenek eshetnek úgy is hogy belehalnak.
2013. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!