Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek az jó fotósorozat...

Szerintetek az jó fotósorozat téma h a lovak mozgásban?

Figyelt kérdés
az lenne benne hogy:ló egy helyben,lépés,ügetés,vágta,hátra lépés.És ugyan arról a lóról.Vélemény?

2013. febr. 24. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hasonlót láttam már, gyakorlásnak jó, de nagyon jól és különlegesen kell megvalósítani ahhoz, hogy valaki felkapja rá a fejét, én annyira nem erőltetném, legalább is ha eredményt szeretnél vele elérni akkor nem.
2013. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :) egy pályázatra lett volna de még akkor gondolkozok másban is.csak az a baj hogy 2 hónap van.
2013. febr. 24. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:

2 hónap bármire elég kell, hogy legyen...

Ha lovas témát akarsz, akkor én a helyedben galoppozó lóról készítenék sorozatot, reflektálva Eadweard Muybridge híres sorozatára: [link]


Nem egyszerű, mert adott helyről kell minden fázist lefotóznod, de ha van egy készséges ló-lovas párosod, megvalósítható és szerintem nagyra értékelnék, már csak az ötletet is.

2013. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tuti beszabadulnék valami díjlovas vagy ugróedzésre és ott fotóznék egy jó tükörreflexes géppel, főleg a ló lábait. pl itt [link]

Ilyen videók elég ihletőek: http://www.youtube.com/watch?v=B5ARLT3q_-4

2013. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ló-lovas pár megvan de a galopp nem nagyon jönne össze inkább a vágta.
2013. febr. 24. 13:52
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként az a helyzet hogy van egy lovunk és a bátyám lenne a lovas.Ugratás sajnos csak áprilistól lesz de majd megkérem hogy iskolázzon.
2013. febr. 24. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik lovasakadémiára beengednek nézelődni és fotózni, ott láthatsz jó ugratókat, gyakorlatokat, amiket érdemes fotózni.
2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem majd egy kicsit megkérem hogy iskolázzanak(amúgy sem ártana)és majd összerakom.Esetleg caveletit ugranak.

de köszönöm mindenkinek :)

2013. febr. 24. 14:54
 9/11 anonim válasza:
Ja. :)
2013. febr. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként természet a téma :) és ugye azon belül állatok...
2013. febr. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!