Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasbolt, de merre?

Lovasbolt, de merre?

Figyelt kérdés

Szerbiában hol van lovasbolt?

Nem szeretnék rögtön magyarba ugrani, azért mert elszakad a kötőfékem, vagy a száram(igaz azt vezetőkötéllel megoldom) kengyelszíj, ... Hiába ha van is tartalék,de akkor is. Akik Szerbiában élnek azok tudják, hogy milyen!

És merre van lovasbolt? (ha van)



2013. febr. 25. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos Szerbián belül nem tudok segíteni. Tudom, hogy írtad, hogy nem feltétlenül szeretnél Magyarországra utazni, de ha a határ mentén élsz Szegeden találsz lovasboltokat. Vagy még esetleg ami határhoz közel van az Baja.

2013. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi. Igaz van tartalek felszerelesem is, de ha peldaul mind a ketot tropara szedi egy nap allatt (volt olyan pedig 15ezer forint horze kantarom van, meg 400ezerert nyergem,de a lovam marcsak ilyen) akkor van az hogy na akkor induljunk magyarorszagra.

Sajnalatos modon nem a hataron lakok. Kivancsi vagyok hogy a tobbiek hogy tudjak a szerb lovasboltokat (ha vannak)

Meg egyszer koszi!

De a tobbiek se uljonek a fulukon!

2013. febr. 27. 21:29
 3/4 liaison válasza:
Szerintem rendelj online. Ha esetleg többen összeálltok, a szállítási költség sem lehet olyan sok. És a legtöbben küldenek már akármilyen kis csomagot is más országokba.
2013. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi, de nyugodtabb lennek ha lenne a szerb foldeken lovasbolt( vagyis hogy hol van)

Ma is atkellett mennunk szegedre, mert tonkre ment a hevederem, a masikat meg nehany napja hasznalom es valahogy elragta. A nyereg rajta volt . Berohantam a hazba a zsebkendomert, a telwfonomert es mire kiertem. Igaz kilovagoltam egy orat szoren de aztan rohantunk szegedre.

2013. márc. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!