Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasook! :DD lenne egy...

Lovasook! :DD lenne egy kérdésem tőletek (:?

Figyelt kérdés
nemrég kezdtem el ugratni.(: ahogy ugratok mind ma is beszédülök az ugrás után és mondja az oktató hogy mit kéne csinálni hallom de nem tudom megcsinálni kikapcsolok az edző szerint izgulok de nem :// mi lehet a baj ?
2013. febr. 28. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem koncentrálsz eléggé! De ha mindent megteszel annak érdekében, hogy jobban sikerüljön, és ezt az edződ is látja rajtad, akkor szerintem nem lesz baj! ;)
2013. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Valletta ***** válasza:
Szerintem erről inkább egy orvost kellene megkérdezned.
2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :DD igen gondoltam rá hogy elmegyek egy orvoshoz. ://
2013. febr. 28. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd meg, mert komoly egészségügyi oka is lehet. Nekem részlegesen nyitott az egyik nyaki csigolyám pl, ugrás közelébe se mehetek...
2013. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bajod van.Nem tetszik ez a szeduleses dolog.Minel elobb menny dokihoz!!!
2013. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben elmegyek de már megkérdeztem az ofömet és ő azt mondta hogy vérnyomás lehet...vagy vércukorszint...
2013. márc. 1. 14:01
 7/8 Valletta ***** válasza:
Elsőre én is a vérnyomásra gondoltam, mert nekem alacsony és régebben hirtelen mozdulatoknál, főleg hajolgatásnál vagy ágyból felkelésnél megszédültem, hullámvasútra meg hintákra még gondolni sem merek. :) Lehet, hogy ahogy leérkezel az ugrásból az túl hirtelen a szervezetednek, az orvos majd megmondja, hogy mi lehet az oka.
2013. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először elmegyek lovagolni és eszek előtte. ha rosszul leszek akkor is .. irány az orvos .. ://
2013. márc. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!