Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a paciról?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeretne venni egy lovat, lehetőleg pej lovat, segítek neki keresgetni lovakat, találtam egyet, meg szeretném kérdezni a véleményeteket is

Csak hobbira kell, nem versenyezni


[link]



2013. márc. 2. 21:14
 1/8 Valletta ***** válasza:
A külleme hobbira jó, de szerintem ez egy nehezebb lovaglású ló lehet. Ha határozott, jó lovas, szereti a kihívásokat és türelmes (mert ez elvárás az eladó részéről és ez jelent valamit), akkor hajrá. Egyébként igazán ráülhettek volna legalább a fotózás erejéig, hogy lássuk, nyereg alatt mit mutat, mert így ebből azt is kinézem, hogy olyan nagyon semmit. Szóval minden azon múlik, mennyire jó lovas a barátnőd, de ha abból indulok ki, hogy pej lovat keres, hát nem biztos, hogy ez a ló neki való.
2013. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Nem színt, és nem fajtát, hanem egyedet választunk! Én például élek-halok a szíjalt hátú zsufafakó lovakért, szóval egyértelmű, hogy vettem egy sárgát, de még csak, hogy meg se néztem egy fakót se... Mert akkor épp nem találtam olyat, ami más szempontból is megfelelt volna.

Ez a ló nagyon jó lovast igényel, pörgős, menős ló, legalábbis leírás alapján, és igényli a mindennapos átmozgatást. Kezdőnek, vagy első lónak én ezt nem ajánlanám semmiképpen, ráadásul nem írja, hogy van-e körmölve, oltva, bár a leírás alapján zt feltételezem.

Rossz szokásairól se ír nagyon, csak, hogy nem rúg, nem harap (lehet kehes, karórágó, levegőnyelő is...), illetve nekem nagyon hiányzik, hogy nincs róla kép, amin ülnének rajta. Futószáron jól megy, remek, az semmi. Az én lovamat az előző tulajdonosa így vette meg, futószáron látta, minden, szépen megy, állítólag be van lovagolva, rossz idő volt, nem ült fel, csak hozta. Otthon felült, és a ló csak "tolatni" tudott, igyekezett kifarolni alóla, teljesen a nulláról kellett kezdenie, és neki belovagolnia a lovat. Elhiszem, hogy itt nem erről van szó, de azért...

2013. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OFF Hát ha most neki a pej tetszik, akkor hadd vegyen pejt! Mindenki kívülről rágja, hogy jó lónak nincs színe, de könnyebb válogatni a pej lovak között, mintha cremellot keresnél
2013. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát én azok között vagyok akik személyesen is ismerik a lovat az egyik barátomnál volt bértartásban. Amit a mostani tulaj írt róla az mind igaz,nagyon jó lovas igényel! Az istálloban nincs rossz szokása! Az én véleménye nem női kézbe valló másfél év alatt a második női tulaj!!!
2013. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget, már vett a barátnőm pacit, méghozzá őt:

Neve: Túrórúdi


[link]


[link]

2013. márc. 8. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az a fekete szallag a lo marja mogott es a szugyen?Szep paci.Bar amit mutattal az jobban tetszett de ha neki megfelel akkor jo.Cuki a neve.
2013. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, izmos ló. A figyelembe veendő háromszög (fej,nyak) megfelelő.A kora nem épp kezdők számára ajánlott és írják is, hogy határozott gazda kell mellé.Az ár korrekt.Én megvenném.
2013. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6: Az azért van rajta, mert egy dísz volt a nyakán és hogy ne dörzsölje ki
2013. márc. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!