Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményatek a Gazsó...

Mi a véleményatek a Gazsó tanyáról, Kurucz lovardáról és a Tétényi Dunapart Lovardáról?

Figyelt kérdés

Mit tudtok róluk? Ár? Oktatás? Közösség?


De ha más lovardát aajánlotok, azt is sszívesen veszem... Szeretnék terepre járni és legfőképpen élvezni a lovaglást. (nem kezdő vagyok:))

Budapest közelében



#Budapest #lovaglás #ló #lovarda #lovasiskola #lovasoktatás #Tétényi Dunapart Lovarda #jó lovarda
2013. márc. 5. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy BL? Akkor most lovardát is keresel?
2013. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Valletta ***** válasza:
Tudtommal ott kizárólag western képzés folyik, méghozzá igen komoly. Valaki írta, hogy 5000 egy óra. Nem a "kimegyünk terepre lötyögni egy kicsit" típusú hely.
2013. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A létesítmény díjugratók, díjlovasok, western lovasok és minden ló barát rendelkezésére áll.

díjlovagló pálya: 60 x 30 m, homokos


díjugrató pálya: 60 x 30 m, homokos"


Szerintem van itt minden ami szem szájnak ingere, azonban fura nekem az 55e-s bértartás.

2013. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Valletta ***** válasza:
Az a BL farm ez a BL farm? [link]
2013. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aham. Szerintem ugyanarról beszélünk :D [link]
2013. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!