Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki ismeri Herceghalmon a...

Valaki ismeri Herceghalmon a vonatállomás közelében lévő lovardát?

Figyelt kérdés
Ha igen tudtok róla adni egy kis infót? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 5. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ajánlom, bár személyesen nem voltam még ott. Úgy volt, hogy megyünk lovagolni, de lemondtuk, erre az egyik "oktató" olyan stílusban beszélt velem, mintha a kutyája lennék. Igyekeztem rendben elintézni, meg is sikerült állapodni végül, de nem gondolom, hogy egy fizető vendéggel lehet így beszélni. (Előtte való héten a megbeszélt lovaglás reggelén, már elindultam, akkor hívott fel, hogy mégse jó, legyen jövőhét, ezek után úgy érzem, ha ő ilyenkor lemondhatja, akkor 2 nappal előtte lemondhatom én is...)
2013. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze mondanom sem kell, végzettsége nincs, ő maga is olyan stílusban lovagol, hogy rossz nézni. Ettől lehet jó hely, csak vele személyesen vannak gondjaim. :)
2013. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne szükséges az oktató.. :) a bértartás érdekelt és a körülmények.
2013. márc. 17. 19:09
 4/4 anonim válasza:
A Herceghalmi Vasúttal szemben lévő lovardát kérdezi?
2015. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!