Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy filmes színész/énekes...

Egy filmes színész/énekes hogy tarthat lovat?

Figyelt kérdés

Vagyis hogy tudja válalni érte a felelősséget?

értem én hogy lehetnek rá emberei,de akkor a ló egyáltalán is ismeri?

mert ha mondjuk koncetrje vagy egy sorozatbeli állása van,akkor hogy tud foglalkozni a lóval? Vagy ha turnéra kell mennie stb.....

De a legfontosabb: hogy tud kötődést létrehozni a lovával?

vagy a híres emberek nem engedhetnek meg maguknak egy lovat?


de most tényleg.

Ne küldjetek bunkó válaszokat,bocsi a helyesírásért!

előre is kösszi



2013. márc. 8. 22:44
1 2 3 4
 1/31 Bogyigazdi ***** válasza:
36%
Szerintem ez olyan, hogy 3-4várossal arrébb van a lovarda ahol tartod a lovad, és mondjuk heti 2xtudsz kimenni hozzá, meló miatt. Én ennek se látom értelmét. :)
2013. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem, természetesen csak az lehet lótartó, akinek se munkája se családja nincs, hogy legyen ideje a lóra.. bár akkor nem tudom hogy honnan lesz pénze? :O -.-
2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Bogyigazdi ***** válasza:
26%
Hát, ez az. A bértartás olyan 40-50e körül van. De mért vesz lovat, ha nincs ideje?? mondjuk én ugy vennék, ha a kert végében egy istálló-karám, igy látom értelmét :) ezért is van kutyám.
2013. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Valletta ***** válasza:
81%
Van pénzük lovast fizetni rá, hogy ha ők csak kéthavonta egyszer ülnek fel, akkor is rendben legyen a ló. Nem kell érte semmilyen felelősséget vállalni. Nem csak úgy lehet lovat tartani, hogy naponta 5 órát tutujgatja az ember, hogy legyen köztük kötődés. Felül, tud lovagolni, a lova be van lovagolva, szóval meg fogják egymást érteni. Mindenkinek szíve joga, hogy mennyit látogatja a lovát.
2013. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Egy iskolaló sem kötődik senkihez, ellenben ha figyelnek rá, hogy a belovaglása mindig stabil tudás maradjon, ne legyen fásult, akkor akárki felül rá, megfelel segítségekkel a ló mindig megfelelő segítséget fog neki adni.

Mindenkinek a saját dolga, mennyi ideje van a lovára, ha megteheti, hogy van egy embere, aki figyel rá, átmozgatja, miért ne? Ez az ő dolga. Másfelől, ha napi 8 órában dolgozol, hétvégén meg sulizol, akkor minden nap 5-6 órát töltesz a lovaddal? És ez csak egy példa, mert lehet, még így is jobban megéri neki egy saját ló, mint egy-egy iskolaló...

2013. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem érné meg.Inkább elmennék egy jó lovardába és ott egy belovagolt lovon ülnék mint hogy legyen egy saját lovam akire nincs időm.Szerintem a lótartásba az is bele tartozik hogy saját magad ápolod és törődsz vele.Bár még nem is hallotam olyan híres emberről aki lovat tartana.:|
2013. márc. 8. 23:30
 7/31 Valletta ***** válasza:
Szóval szerinted teszem azt az angol királynő a saját lovait naponta megy és leápolja, lelovagolja? Vagy ha pl. valamelyik arab milliárdos arra vesz egymillió dolláros lovat, hogy nézegesse ahogy szabadon mozog, mert gyönyörködni szeretne benne, akkor arra vesz, ő dolga.
2013. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Kedves Valletta!

Értem én hogy mit mondasz,de nekem mint átlagos embernek nem érné meg és még az angol királynőt megértem mert azért én sem ápolnák kb 25 (vagy több ) lovat ilyen teendők mellett mint pl az ország vezetése,de ha én egy sztár lennék nem vennék úgy lovat hogy nincs időm rá.Nekem ez a véleményem persze kinek a pap kinek a papné .Én ha egy milliárdos lennék akor sem vennék egy lovat ha nem lenne rá időm,persze az más hogyha versenyeztetni viszi őket vagy vmi vállalkozása van és elsősorban az üzlet érdekli.Ha így lenne akkor én is másokra bíznám a lovaimat,de ha csak egy lovam lenne amit azért vettem hogy legyen egy társam és szeressem javából persze ez nem azt jelenti hogy a királynő vagy a milliárdos nem szereti a lovait akkor saját magam szeretném lovagolni és etetni,finomságokkal etetni és hogy érezze én vagyok a gazdája,én törődöm vele,én nevelem.

2013. márc. 9. 00:16
 9/31 anonim ***** válasza:

Ott van pl Viggo Mortensen aki a Gyűrűk Urás - asszem - fő lovát és Hidalgo-t játszó fő lovat is megvette. Azért szerintem nincs annyira elhavazva, hogy sose legyen otthon. Most leforgat egy filmet ami eltart x hónapig, de utána nem rohan másik forgatásra, hanem szépen hazamegy, hátradől és pihen, lovazik, családozik. A kerete megvan ahhoz, hogy akár egész életében hátra dőljön és lovazzon xD A pacc meg csak kibírja azt a pár hónapot, amíg melózik a gazdi. Ha a színészünk színházban is játszik, akkor azt azért helyben teszi, nem utazik a világ másik végére miatta.


Ennyi erővel a színészek sose alapítsanak családot, mert nincs idejük a gyerekre, mégis sokan házasodnak szülnek gyereket. Persze, jó részük nem csinál sok dolgot jól ,de van pozitív példa is, de ehhez nem kell sztárnak lenni. Rossz állattartót, lótartót a közemberek között is találsz.

2013. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az ilyen sztárocskák nem hinném, hogy olyan nagyon szoros kapcsolatot akarnak kialakítani a lóval. Ha mégis, akkor is hiszem, hogy hiányzik a szakmai hozzáértés és a kitartás. Amolyan csillámpóni feeling, hogy van lovuk, és az a szabadság, és az olyan menő és a ló is tiszta cuki. Álomvilág, nem több. Én már néha a bértartóktól is falra mászok, mert jó, ha egy héten egyszer kimennek a lóhoz, é akkor még ez a jobbik verzió. Nálunk itthon vannak a lovak, és minden nap mi látjuk el a velük kapcsolatos munkákat. Sokkal több munka, és korábban is kell kelnem, plusz rendbe rakni magam, mire megyek be az irodába, és nincs is mindig kedvem ehhez, de soha nem raknám a lovam idegenek kezébe. Persze érthető, hogy ha valaki lakásban lakik, akkor mégsem tarthat ott lovat, de nekem mégis így azigazi. Nem nézek le senkit, kivéve a sztárokat, akiket a középkorban udvari bolondnak neveztek volna. XD
2013. márc. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!