Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek Baronról?

Mi a véleményetek Baronról?

Figyelt kérdés
Haflingi fedmén és a csikóiról is mi a véleményetek?

#Baronhaflingifedmén
2013. márc. 9. 21:11
 1/6 Valletta ***** válasza:

Jókat mondanak Baronról, ha első kézből való információkra vagy kíváncsi, javaslom, hogy a paci.hu haflingis topikjában kérdezz rá, biztos vagyok benne, hogy találsz ott olyat, akinek van tőle csikója.


Én a magam részéről (elfogult vagyok) Nico-t tudom ajánlani, ő egy osztrák mén, nálunk állt egy ideig, típusos, roppant könnyen kezelhető, intelligens mén.

2013. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csikóm Barontol szármarik és csk kiváncsi letem colna hogy mijen hogyan kezelhetö mijen sporokba felel meg
2013. márc. 9. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyiben már van egy fix csikód tőle, nem az számít, hogy a többi milyen sportokban jó, vagy lesz várhatóan jó, hanem azt kell nézni, a Tied milyen küllemre, stb., ezt pedig Te látod.
2013. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Valletta ***** válasza:

Ja, így már értem.

"Baron-ról:

Igen, Mihályfán fedez. Tavaly még ugyanabban az árban, mint az állami mének.

Külleme, lábszerkezete kifogástalan. Soha nem kellett patkolni. A tavalyi póniszemlén kiemelték a vitalitását, nem néz ki az öreg 17-nek. Nagyobb termetű, rámásabb kancákra ajánlják, mivel marmagassága 'csak' 140 cm. A Simon Gábor mindig dícsérte a tekintetét, hogy ennek a ménnek kisugárzása van. Hihetetlenül intelligens, nagyon kultúráltan fedez és udvarol, abszolút problémáktól mentes. Lábait könnyedén adja.

Soha egy rossz mozdulata nem volt, nyereg alatt sem, de sokáig egy helyben állni nem szeret.

Van menőkedve, de könnyen kezelhető, kiegyensúlyozott, egyedül is ellovagolható terepen. Ugróstílusa gyönyörű, mintha valamilyen sportló lenne, átugrik bármit, velem 1 métert simán ugrott, holott nem vagyok egy díjugrató. És iszonyat kényelmes. Ennyit hirtelen róla.

Személyesen 4 csikóját ismerem.

Egy gyönyörű kancát, aki nem került belovaglásra még, ő Luna, róla is van kép visszamenőleg.

Báró és Brendy, a két herélt nagyon jó hátasok. Bárón gyerekek tanultak, futószártól a terepig. Brendy temperamentumosabb, felnőtteknek kiváló.

Ménjelölt csikója Bernhard (Berci). Ott voltam a kezdeteknél, intelligens mén, könnyű szájú, egyszerű lovaglású."

Tenyésszemle fotók: [link]

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=eQWIttAVBAU

2013. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az én csikómnak Barni a neve 2011-es sületésű

mén csikó

2013. márc. 14. 20:53
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] pár kép róla
2013. márc. 14. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!