Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovardák vannak a 22....

Milyen lovardák vannak a 22. kerületben?

Figyelt kérdés
Most elég messze Érdre járok lovagolni és nem akarom terhelni a szüleimet, hogy vigyenek ki, ezért jó lenne valami közeli hely, ahová minden nap el tudok sétálni vagy bringázni. Ráadásul ahol a mostani lovardám van az rossz környék és mindenféle ember van ott, hajléktalanok a mező közepén meg minden úgyhogy egyedül sem tudnék kimenni tömegközlekedéssel, mert a rétre nem jár busz.

2013. márc. 11. 12:16
 1/4 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, mert én is szeretnék lovagolni, újra.bár én nem ragaszkodom a XXIIhöz, ugyanis a XIIIban lakom. ott meg nincs minden sarkon.régóta lovagolsz?
2013. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz ott találni.Akkor mondjuk keress a közelbe!!
2013. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éve kezdtem járni. Akkor esetleg a közelben hol van lovarda?
2013. márc. 16. 10:21
 4/4 jankuszkrampusz válasza:
XXII. kerületebe Nagytétényben van egy lovarda a Kolozsvári út végén balra Nagytétényi Dunapart Lovas Klubb a neve :)
2013. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!