Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdekelne, hogy Budapesten...

Érdekelne, hogy Budapesten belül ismertek-e western rancheket, vagy olyan lovardát ahol a western stílus oktatásától nem zárkóznak el?

Figyelt kérdés
Személyes vélemények,élmények érdekelnének leginkább!Köszönöm
2013. márc. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! BL Farm! És nem is kell tovább keresgélned, megtaláltad a tuti helyet :) Am miért kérdezed?
2013. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál mesélni nekem a Bl farmról?Milyen lovakat használnak?Vagy,hogyan zajlik náluk egy lovas edzés?Ha van személyes élményed,érdekelne.Egyébként,azért kérdezem mert szeretnék lovagolni Budapesten ebben a stílusban,ahova járok ott nem foglalkoznak ezzel.Csak vidéken van lehetőségem western stílusban lovagolni és nagyon szeretem,úgyhogy ha találok megfelelő lovardát akkor váltanék Budapesten is.
2013. márc. 12. 13:45
 3/7 Valletta ***** válasza:
35%
Van itt, aki már konzultált velük oktatás ügyben, hátha idetalál. Ha jól emlékszem azt írta, hogy 5000 egy alkalom, természetesen egyéni oktatás zajlik, ez nem egy lovasiskola. Nemzetközi szintű quarter és appaloosa lovaik vannak, szóval nem kismiska a hely. Egyébként Csömörön vannak, de én is csak őket tudnám ajánlani: [link]
2013. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Airport Ranch is westernes, ott is körbenézhetsz. A 17. kerületben van.
2013. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szisz21 válasza:
Szia! nézz körül a [link] -n, a "western" menüpont alatt található egy lista, ami az összes hazai western lovardát és ranchot tartalmazza, elérhetőségekkel:)
2013. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rákoscsabán a Berri lovardában foglalkoznak westernnel is (versenyeket is tartanak néha asszem). Amúgy bp közelében Gödön, Csomádon, csömörön és asszem még Sződligeten vannak western lovaglási lehetőségek :). Ha még aktuális a téma írj üzenetet privátban!
2014. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Texas Ranch Budakeszi. Budakeszi és páty között van (volánbusszal könnyen megközelíthető. Én is úgy járok) Quartert,Kisbéri Féléseket illetve pónikat/kislovakat használunk. Az edzők kedvesek a felszerelések vadi újjal. A lovak nyugottak és temperamentumosak. Könnyen kezelhetők és verseny lovak.
2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!