Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért jó a Jin Stirrup kengyel?

Miért jó a Jin Stirrup kengyel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
"Jin Stirrup színes alumínium kengyel, 300 gr-os súllyal, ami kialakításával lehetővé teszi a stabil lábtartást, így a biztonságos lovaglást is. Anyaga miatt nem rozsdásodik."
2013. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valletta ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy milyen kengyel ez, de ahogy látom nagyon könnyű kengyel, ami ennek ellenére (elvileg) tartós, és persze jó drága. Azokban a sportokban látom értelmét, ahol nagyon számít a súly.
2013. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Díjugratásban versenyzek. Ebben a sportágban miért előnyösebb a könnyű kengyel?

2013. márc. 13. 16:00
 4/7 Valletta ***** válasza:

Annyival, hogy könnyebb. :)

Szerintem szinte semmi jelentősége annak, hogy 35 dekás vagy egy kilós a kengyel. Ahol nagyon számít a súly, például galoppon vagy távlovaglásnál, ott látom értelmét 30 ezer forintot kiadni egy pár kengyelre.

2013. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szines "menő"... Ne keress benne nagy logikát mert nincs... annyival nem tud többet, amennyivel több az ára egy bármilyen kengyelnél :)
2013. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így igaz most ez a "menő"... De 40 ezret én is feleslegesnek látok kiadni egy kengyelért, bár akinek már nincs hova raknia a pénzét annak biztosan nagyon jó :-)
2013. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 meskóka19 válasza:
De viszont van olcsóbb színes kengyel is ami szinte ugyan olyan csak fél áron meg lehet venni és nem egy olcsó gagyi márkátlan kengyel mert a KLP Lovasgelszerelésnél beszerezhető.
2013. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!