Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

2013. márc. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon mozog a keze fel-le.
2013. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
74%
Szinte semelyik sarokban nem látom az állítottságot a lovon, nem a sarka a legmélyebb pont, és nem is biztos a keze.
2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
Mozog a keze, lába. Nincs meg a lendülete. A lò (úgy látom) száron túl van. Nem egy vonalban van a sarka, háta, feje.
2013. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
Idomítja a lovat? Inkább lovagolnia kellene először megtanulni,elég bizonytalanul feszít abban a nyeregben...
2013. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 Valletta ***** válasza:
69%

Tipikus példa azokra a lovasokra, akik helytelenül lovagolnak, mégis nagyon büszkék rá. Rólam ha egy ilyen fotó vagy videó felkerülne a netre, elásnám magam.


Először is már a címet nem értem. Mit idomít a videón a lovas? Csak rója a kilométereket, a ló és a lovas között semmiféle kommunikációt nem látok, az egyetlen, amit látok, hogy bekéri a fejét, de az is helytelen. A ló az elejére van esve, a szár mögé be van bújva, össze van csomagolva, a lovas hiába piszkálja folyamatosan a lábával, a hátsó lábak több patanyommal maradnak el az elülsők mögül. Megnéztem más videóit is a lovasnak, a lovát már sikeresen félrelovagolta úgy, hogy a lépése rendkívül tisztázatlan, passz szerű, és volt szerencsém két fotóhoz is, az egyiken ferde a ló, a másikon beejtett háttal ugrik.

2013. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?list=UUmMnAoonT_z4fJo82pmyXzg&..


Ezen lassítva is meg lehet nézni hogy emelgeti a kezét és szerintem nagyon furcsán könnyű üget, mintha visszaesne a nyeregbe vagy nem is tudom. Egyébként szerintem ez a lány már feltett itt egy kérdést arról, hogy kinézik a lovardában, mert zöld minden felszerelése. Külön kiemelte, hogy még a zablakarika is:D.

2013. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
74%

Valletta mindent leírt előttem, nem sok hozzátennivalóm akadt... Én nem raknék fel ilyet a netre....

Amúgy milyen idomítás???? Üget körbe ész nélkül, ez aztán az idomítás ékes példája....

2013. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
47%
Sokaknak onnantól, hogy négyszögben vannak, már a puszta létezés is idomítás... Ha még esetleg csinálnak valamit, ami patanyomfigurára emlékeztet, akkor meg kész díjlovas programot nyomtak!
2013. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legalább nem csak én gondolom így...Ez a lány kitett valamikor egy képet a felszereléseiről, és hát nem az olcsó kategóriába tartoznak ugyebár, hogy jöhetnek a versenyek meg van a versenycucc. Valaki odaírta, hogy nem ettől lesz jobb lovas, hogy több százezret rápakol a lóra, erre hogy csak azért mondja mert féltékeny stb.

Kíváncsi voltam mások véleményére is, nem-e én is csak féltékeny vagyok, ezért gondolom úgy, hogy egyáltalán nem jól lovagol. De lényeg hogy apuci megveszi neki a több százezres nyerget, onnantól már jöhetnek a versenyek.:)

2013. márc. 16. 21:12
 10/87 anonim ***** válasza:
Kérdező,nem tudod,hogy ez a ló az övé? Mert nekem olyan ismerős...(szerencsétlen)
2013. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!