Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Lovaglás vagy könyv?

Figyelt kérdés
Van pár lovas könyv amik nagyon érdekelnek és már régóta szemezgetek velük. (pl.: Robert M. Miller: Értsük meg a ló viselkedését, Philippe Karl:Lókiképzés, Dr. Gerd Heuschmann: Ne árts! stb...) Most lehetőségem volt egy kis plusz pénzt keresni és nem tudom melyik lenne a bölcs döntés: menjek és lovagoljam el , vagy könyvet vásároljak. Szerintetek? (kölcsön kérni egyiket sem tudom, könyvtárban már jártam.) Melyik lenne hasznosabb?

2013. márc. 16. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Lovaglás :-) ez nem kérdés. A könyvet pedig keresd a vaterán hátha beleakadsz olyanba, aki épp el akarja adni potom áron.
2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Könyvet vedd meg! Philippe Karl könyvét! A maradékot lovaglásra költsd. :)
2013. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rendben.:) várom a többiek véleményét is!
2013. márc. 16. 12:19
 4/19 anonim ***** válasza:
Országos mezőgazdasági könyvtárból ki lehet kölcsönözni
2013. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Én a lovaglást javasolnám.Nincs is annál jobb és szabadabb érzés.Meg ott úgyis elmagyarázzák amit tudnod kell. :)

De ha a könyvek mellet döntenél: [link]

Sok sikert! :)

2013. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És az hol van?
2013. márc. 16. 12:22
 7/19 A kérdező kommentje:
Útólsó, köszönöm!
2013. márc. 16. 12:24
 8/19 anonim ***** válasza:
szia! egyértelműen a lovaglás.hiszen akkor saját magad érzékeled, éled át a dolgokat.nekem a barátnőm volt ilyen foglalkozáson és mindenki a saját lovát vitte. 3 napos volt s program de azóta a kapcsolatuk csak szorosabb lett.megértette azokat a dolgokat amiket azelőtt nem és másképp is kezelte.a könyvek néha túl szárazon adják le a dolgokat.nehéz néha még megérteni is
2013. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Valletta ***** válasza:

Könyv, könyv, könyv! Bármiben fogadok, hogy a fenti könyvekből többet tanulsz, mint két lovaglóóra alatt. Mellesleg nem hiányozhatnak egyetlen gondolkodó lovas könyvtárából sem.


Egyébként hol laksz? A Phillip Karl könyvet szívesen kölcsönadnám, de jövő hét végén elutazok.

2013. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Robert M. Miller: Értsük meg a ló viselkedését

ezt vedd meg, a többi mehet lovaglásra

2013. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!