Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak szerintem elkeserítő?

Csak szerintem elkeserítő?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=K2..

Még nem is azzal van a bajom, hogy egy ekkora pasi ül egy ekkora pónin, mert egyszer nyilván nem okoz neki vele nagy kárt... Az ültetéshez, fektetéshez hasonló, abszolút haszontalan és számomra bohóckodásnak tűnő feladatokkal sem vagyok kibékülve, de még ezen is szemet tudnék hunyni, na de így?... Konkrétan ledönti a lovat a lábáról fektetés címen, majd úgy összekötözi, hogy ne tudjon felülni, és a zablánál fogva felrángatja. De persze, vannak ilyen emberek, csak az az elkeserítő számomra, hogy ezt a videót Göblyös István töltötte fel, és ha jól sejtem, ő volt a kamerás, és egy pillanatig nem ellenkezett, amikor ezeket látta, sőt még fel is töltötte az internetre. Láttam későbbi videón, hogy milyen szépen dolgozik ezzel a lóval, de azért a videón látható dolgok szerintem olyanok, amiket egyetlenegyszer sem lenne szabad hagyni...



2013. márc. 16. 17:23
1 2
 11/11 Sára2000 ***** válasza:
nem tudom.... nekem van egy ismerősöm aki szintén lovakat szabadidomítm.... tőle van egy jól kézett pónim.. neki egyszerűen (gyöngéden ) jelzek az idomító pálcámmal és megcsinálja a lefekvést, felülést... szntem nem az erőszak a legfőbb módszre, hanem a türelem... láttam már ló kiképzéseket de azok kevésbé ,,erőltetten" zajlottak, sőt! az én pónim kicsi kora óta iádja ezeket a gyakikat, kedvenc időtöltése fejével az ölemben heverészni a nyári napokon...
2013. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!