Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szegeden és környékén milyen...

Szegeden és környékén milyen jó lovardákat ismertek? Mennyibe kerül egy óra lovaglás?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Domaszéken van az Equest Sport sportlovarda, Busi Sanyi és Szekeres Ági az edző. nagyon szép hely, rendezett, magas szintű az oktatás. Egy óra 3000 Ft, bérletben: 1 hónap, 10 alkalom 18 000 Ft, és ugyan ez van 2 hónapra is.

Ha rákeresel, facebook-on fent vannak, de itt van a weboldaluk: equestsport.com

2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Jöhetnek még!
2013. márc. 18. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. márc. 20. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy lovardában voltam Szeged környékén, egyszer, igaz, ott majdnem elküldtek, hogy ez itt versenyistálló, és csak rajtengedély vizsgával lehet betenni oda a lábam, meg mittomén, most is hűha micsoda versenyre készülnek, de na jó *mártírhalál*, adnak alám egy lovat, aztán majd meglátjuk. A 3-5 másik lovasnál mondjuk messze jobb voltam, pedig az akkori lovastudásom még nem volt olyan ihajj, de kiemelkedő, úgyhogy nálam ők leszerepeltek egy kissé, hozzáállásban is, meg egyébként is.

Amúgy a ló amit kaptam, eléggé automata volt, szerencsére kb. 5 perc után eloszlást vezényeltek.

A lovarda nevére sajna nem emlékszem, jó 4 éve volt az eset... :S

2013. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. ápr. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!