Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link] nekem a ló maga tetszik főleg a 3. képen, de elég fura a "lovas" felszerelése és az is, hogy 3 évesen olyan "nyugodt" lenne... ha megvenném első dolgom lenne átnevezni :D
2013. márc. 17. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat lehet róla mondani, nincs egy normális kép, kérjél tőle egy egész alakosat, ahol a lábai is látszanak.:)
2013. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl bizalomgerjesztő. 2010-ben született, az én véleményem szerint még akkor sem kellene, hogy üljenek rajta, ha januári...
2013. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:
24%

A kötőfékmadzaggal megerősített kantár már önmagában elég árulkodó, és mivel a shagya egy későn érő fajta, jobb lett volna ha vártak volna tavaszig a futószáras munkával, a felülésről nem is beszélve. De hát így több érdeklődő lesz a lóra...


Egyébként van olyan shagya, ami belovagláskor is képes szinte elaludni a lovas alatt, annyira flegmatikus, nekem is volt ilyenhez szerencsém.

2013. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ingyen sem kellene .azt te sem gondoltad hogy ebbe nincs semmi sodrott jelleg.gyanús az egész.még normális felszerelés sincs a lovon ami 2 éves szóval még a CSIKÓK játszi világát kellene élnie
2013. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sodrott jelleg?... Anyám, borogass...
2013. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!